n79 ekran problemi var yardım edermisnz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yuksek_Doz

Üye
    Konu Sahibi
n79 ekran problemi var yardım edermisnz ?
Merhaba arkadaşlar dün n79 telefonum cebimde kılıın içindeyken durduk yere hiçbşi olmadan ekranında problem çktı telefoncuya götürdüm ve ekranı kırılmış dedi. ve yeni ekran takmam gerekiormuş garanti kapsamı içine girmiomş. ne yapmam gerek? :( yeni ekran takmam gerekiosa iyatları ne kadar?

aLone

aLone

Üye
bi gönder garantiye nerden biliyosunn yapmadıklarını

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
kullanıcıdan kaynaklanan bir problem ise eğer garanti bakmaz.eğer gerçekten kırıldıysa ekran cebinden ödemek zorundasın.fiyatlar değişio tabi 40 a da bulursun 80 e de.orjinal al derim.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ekran kırılması kullanıcı hatasına girer diye tahmin ediyorum,ayrıca srvise göndermende herzaman fayda vardır. garantili telefon bakarsın şansına ücretsiz değiştirirler,birde garantili bir cihazın başka servislerce açılması/tamir görmesi ileride garanti açısından sorun çıkarabilir diye düşünüyorum.

Yuksek_Doz

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar izmirde STS die Bi teknik servis var oraya yolladım işallah güzel bi çözüm üretip telefonumu bayramdan önce yollarlar.. 43 € istediler :S

blackdream666

Üye
kardesim bnmde ekranda sorun var ekrann bzi yrlri krmzi krmzi..sordm ekran deisck ddler grnti yapmioms para aliomus ekranada 150 lra ddler..daa ucuz bi czmü yk mu?

firat95

Üye
kardeşim n79 mun ekranı bir ay içindeüç kere kırıldı. üstüne bişey gelse kırılıyor.telefoncu ya soruyorum 75 tl istiyor. ama artık üçüncüsünde dayanamadım .telefoncu ya sordum 2. el alırmı diye ekranı tamir ettikten sonra 50 tl bile vermem dedi

tugame

Üye
kardeş bnde n79 var aynı hataları bende veriyodu 3 kez garantiye giitti ve en sonunda tlefonu deiştiler

Emir

Emir

Üye
Kardeşim bende 6288 vardı ekranı patladı senin sorunun gibi garanti 150 tl istedi bende gidip arkadaşıma yaptırdım onda ölü bir 6288 varmış onun ekranını taktı hemde para almadı ama n79 a orjinal ekran istersen 200 tl i gözden çıkar ama piyasadaki çin malı ekran istersen rahat 60 70 liran gider..

mersin07

Üye
arkadaşım bıktım bu n 79 un ekranından.iyice yalama oldu.2009 eylul de aldım.tam 3 kere ekran kırıldı.daha 15 gün önce 75 tl verdim kvk değiştirdi.şimdi gene kırık üsten .düşme yok carpma yok.nerde nezaman kırılıyor anlamıyorum.millet telefona kızıp yere carpıyor 50 parca ya bölünen şey hiç bişey olmamış gibi calişıyor.bizimki masaya daha koymadan camı kırılıyor.almayın nokia arkadaşlar.ben yandım siz yanmayın.daha da nokia ya gitmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt