N73 UZAKTAN ELLE KONTROL "Handwave" TÜRKCE

Sponsorlu Bağlantılar

silentwolf

silentwolf

Üye
helal olsun bu adamlara be bu işte çığır açmışlar. süper

silentwolf

silentwolf

Üye
bunun okeyleme yani joystikin orta tuşu gibi programları açabilme özelliği varmı . ayrıca bu benim gördüğüm kadarıyla sadece sağa sola gidebiliyor :) birde benim bu python olaylarına bir türlü aklım ermiyor ben her zaman proları oyunları toplayıp toplu halde kuruyorum aynı isimde olup versiyonları değişik olan çok oyun proya denk geliyorum bazılarında hata veriyor . python nedir ne işe yarar nasıl kurulur en basit ve en hızlı şekilde

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
bunun okeyleme yani joystikin orta tuşu gibi programları açabilme özelliği varmı . ayrıca bu benim gördüğüm kadarıyla sadece sağa sola gidebiliyor :) birde benim bu python olaylarına bir türlü aklım ermiyor ben her zaman proları oyunları toplayıp toplu halde kuruyorum aynı isimde olup versiyonları değişik olan çok oyun proya denk geliyorum bazılarında hata veriyor . python nedir ne işe yarar nasıl kurulur en basit ve en hızlı şekilde
kardeş biraz forumu incelersen bütün sorularının cevabı var,
program sadece sağa ve sola hareketleri destekliyor okeyleme yok
Python Nedir..! Pythonu bir işletim sistemi gibi düşünebilirsiniz .. Python *.py ve *pyc
uzantılı dosyaları
açar ... Pyhton için üretilmiş uygulamları çalıştırır
yani emulator gibidir .. Python s60 ve Nokia
'nın Geliştirilmiş veya Çeşitli Sürümlerinde Çalışır.Ayrıca Symbian Yüklü Diğer Aygıtlarda da Python
Çalışmaktadır. Desteklediği Telefonlar - Desteklenen Telefon Modelleri 2nd ve 3rd
Sürümleridir.
python bölümünü incele :oke:

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
Eklenmiş Dosya (lar) | Download, indir, yükle elle_kontrol.sis (32.8 KB (Kilobyte), 2563x kez indirildi)

bilal aktas

bilal aktas

Üye
video super inş çalısır

ballyunuvar

ballyunuvar

Üye
teşekkür ederim.sadece sag sol kullanılıyor.elimizle kameraya yaklaşınca giriş yapmae güzel olur dimi? :)

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
müthiş :oke::d::d::d:

serecans

serecans

Üye
tesekkurler ama i450 de calismadi kamera 3g destekliyor

nis1903

nis1903

Üye
n73te sertifka hatası alıyorum :allalla:

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
n73te sertifka hatası alıyorum :allalla:

program imzasızdir doğal olarak senin telde sertifika hatası verir forumdaki çoğu pro da imzasızdir yani yükleyemez hata alırsın yüklemen için telin hackli olması lazım eğer teli hacklersen bütün s60 v3 9.1 proları sertifika-süresi geçmiş hatası almazsin
hack linkini veriyorum dikkatlice uygula sorun çözülür yapamassan yaz:oke:
link:
maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/yeni-ve-en-basit-system-hack-sertifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.htmlhttp:// maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/yeni-ve-en-basit-system-hack-sertifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html

• Beğen
Tepkiler: kenan@doner
kenan@doner

kenan@doner

Üye
hasan kardeş. bana lazım olmadıgı için indirmedim ama formun hepsini okudum herkezin sorusunu cevaplamışsın. actıgın konunun takipcisı olmuşsun,herkezin sorusunu yanıtlamışsın helal olsun sana teşekkür ederim.

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
hasan kardeş. bana lazım olmadıgı için indirmedim ama formun hepsini okudum herkezin sorusunu cevaplamışsın. actıgın konunun takipcisı olmuşsun,herkezin sorusunu yanıtlamışsın helal olsun sana teşekkür ederim.
asıl ben teşekkür ederim:oke:
elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz

mahsun çolpo

mahsun çolpo

Üye
teşekkürler çok güzel bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Üst Alt