N73 ü olanlar, iddaa ediyorum en kısa yol ve garanti, üstelik son versiyonda bile...

Sponsorlu Bağlantılar

orukm

orukm

Üye
emeğine sağlık

torozgur

Üye
benim n73 te c:de sys/bin diye bi klasör bulamıyorum

kral7

kral7

Üye
kardeşim emeğine sağlık teşekkürler

emrahhh132

Üye
bu program ne işe yarıyor

traje

Üye
kardeşim süpersin ya çokkk teşk.dediklerinin hepsinin teker teker uyguladım oldu n73'de ilk sertifikayı senden öğrendm çok saol

wolfman0000

Üye
Arkadaşım sana helal olsun ben 1 aydır bunu yapamıyordum sayende başardım ellerine emeğine sağlık:sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur:

muratjan

Üye
işe yaradı :) ellerin dert görmesin :)

airforce38

airforce38

Üye
Önce emek verenler için çok teşekkürler Bu programı bir deneyim sonra gene yorum yaparım !

mavibager

mavibager

Üye
bunun bir programı yokmu

detseli

Üye
dostum sen bir numarasın bea allah senden razı olsun

tonyukuk1

tonyukuk1

Üye
Allah razı olsun kardeşim süperr 10 numara+10 puan arkadaşlar n73 te kesin işe yarıyor dikkatli okuyun adım adım uygulayın oluyorr.

anorian

Üye
Nokia Pc Suiteden Bu Verdiğiniz Dosyayı Yüklemeye Çalıştım Ama Dosya Yüklenemiyor Diyor.Napmalıyım

temha123

Üye
koyayım

sezisxx

Üye
eyw. kardeşim eline zekana emiğine saglık beni büyük beledan kurtardın sağolasın başarının dewanı dilerim..... FEARLESS....

cadigargi

Üye
    Konu Sahibi
kpss belası yüzünden uzun süre konuyu takip edemedim ama sadece 2-3 arkadaş sorun yaşamış.

1. son versiyon dediğim şuan da son versiyon olan 4.839.... (devamını hatırlamıyorum) versiyonudur. (zaten nokia n73 lere yeni versiyon çıkarmaz artık, uzun süredir bu var)

2. bir arkadaş nokia pc suite ile yüklemeye çalışmış. lütfen hafıza kartına atarak yükleyin (ya da bluetooth ile)

--------------- Ekleme ---------------

benim n73 te c:de sys/bin diye bi klasör bulamıyorum

y browser programına girdikten sonra ayarlarından tüm klasörleri ya da tüm dosyaları göster seçeneği açık olmalı.

frk05

Üye
telefondan uygulama kalmıyo

reaurora

reaurora

Üye
işe yaradı hemde hiç bir problemi yok hemen sonrasında n gage yi ve oyunlarını kurdum. çok sağol

amanhaaa

Üye
teşekkür ederim oldu...

taner...

taner...

Üye
benim tel n73.tele bir türlü iremote programını yükleyemedim.bu pro ile yüklenebilir mi.?

ayaz759

ayaz759

Üye
ya abi herşey tamamda bu Y-BROWSER yükledim ama uygulamalarda görünmüyo bendf kendi dosya yöneticıyle yaptım acaba Y-BROWSER LE MI YAPILMASI GEREKİR...

Üst Alt