N73 ü olanlar, iddaa ediyorum en kısa yol ve garanti, üstelik son versiyonda bile...

Sponsorlu Bağlantılar

cadigargi

Üye
    Konu Sahibi
N73 ü olanlar, iddaa ediyorum en kısa yol ve garanti, üstelik son versiyonda bile...
evet arkadaşlar bu gecemi N73 ü mü güncelleyip hacklemeye ayırdım, ama hep sitelerden yararlanmak olmaz, birazda sitelere paylaşım yapmalı. evet adımlara geçiyorum

A - 1. klasördeki secmanv1.1.sis i telefona kur
-program ilk kurulumda telefonu kapatıp açacak evet de.
- telefon açılınca secman uygulamasını calıştır
-installtoot certificate ye iki kere bas (ikinci basışta overwrite tuşuna bas, müzik çalar tuşuna geliyor bu uyarı)
-programdan çıkmadan Turn Plat. Security OFF secenegini bir defa tıkla ve secman dan çık
B - 2. klasördeki büyük harfle yazılı olan Y-BROWSER i kur (dosya yöneticisidir)
C - 3. klasördeki iki dosyayı da( CProfDriver_SISX.ldd, installserver.exe adlı dosyalar) bilgisayardan hafıza kartına at
-Y-BROWSER ile bu iki dosyayı C:/SYS/BIN klasörüne kopyala ve hayırlı olsun,
(y browser ın ayarlarından tüm dosyaların görünme seçeneğini açmayı unutmayın yoksa sistem dosyaları görünmez)

not: eğer telefonu kapatıp açarsanız, secman a girip Turn Plat. OFF seçeneğine tıklayıp, çünkü telefon açıp kapanınca SİSTEM dosyalarına erişim tekrar sınırlanıyor, bu programın tk eksiği bu, her kapayıp açışta bu seçenek tıklanmalı sistem dosyalarına erişmek için

bu yöntemi iki N73 te denedim, konuyu takip edecem, ama bunda sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum

<-----Halka Hizmet, Hakka Hizmettir----->>>

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7, atakan25, xkbra60 ve 23 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Emeğin için teşekkürler...N95 te secman açılmadı...

cadigargi

Üye
    Konu Sahibi
Emeğin için teşekkürler...N95 te secman açılmadı...

arkadaşlar özellikle N73 diye belirttim, diğer telefonlarda denemedim, N73 ten başka telefonlar için bişey söyleyemem

trkr0

Üye
emeğine sağlık dostum:)

--------------- Ekleme ---------------

[
C - 3. klasördeki iki dosyayı da( CProfDriver_SISX.ldd, installserver.exe adlı dosyalar) bilgisayardan hafıza kartına at

n73te C:/SYS/BIN klasörünü bulamıyorum

cadigargi

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık dostum:)

[

n73te C:/SYS/BIN klasörünü bulamıyorum

kardeş A. daki dördüncü sıradaki olayı yapmamışsın ondan göremiyorsun, secman a girip Turn Plat. Security OFF seçeneğine tıkla o zaman görürsün o seçenekleri, yalnız dikkat et Turn Plat. Security ON şekline gelince daha tıklama

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
arkadaşlar özellikle N73 diye belirttim, diğer telefonlarda denemedim, N73 ten başka telefonlar için bişey söyleyemem

Hayır dostum yanlış anladın...Ben N95 te de olur mu diye kontrol ettim...O yüzden o cevabı yazdım...

n73 9.1 n95 9.2 işletim sistemine sahip secman ın 9.2 sini bul ya da ferret arkadaşımızın paylaştığı system hacki dene http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...rtifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html

Evet eski versiyonlar için o yöntemle oluyor...Ama yeni versiyonlarda maalesef çalışmıyor...

carlos3x

carlos3x

Üye
evet arkadaşlar bu gecemi N73 ü mü güncelleyip hacklemeye ayırdım, ama hep sitelerden yararlanmak olmaz, birazda sitelere paylaşım yapmalı. evet adımlara geçiyorum

A - 1. klasördeki secmanv1.1.sis i telefona kur
-program ilk kurulumda telefonu kapatıp açacak evet de.
- telefon açılınca secman uygulamasını calıştır
-installtoot certificate ye iki kere bas (ikinci basışta overwrite tuşuna bas, müzik çalar tuşuna geliyor bu uyarı)
-programdan çıkmadan Turn Plat. Security OFF secenegini bir defa tıkla ve secman dan çık
B - 2. klasördeki büyük harfle yazılı olan Y-BROWSER i kur (dosya yöneticisidir)

not: eğer telefonu kapatıp açarsanız, secman a girip Turn Plat. OFF seçeneğine tıklayıp, çünkü telefon açıp kapanınca SİSTEM dosyalarına erişim tekrar sınırlanıyor, bu programın tk eksiği bu, her kapayıp açışta bu seçenek tıklanmalı sistem dosyalarına erişmek için

bu yöntemi iki N73 te denedim, konuyu takip edecem, ama bunda sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum

çok ta bişi keşfetmemişsin, formu gözden geçirmediğin belli. forumda daha detaylı bir şekilde verilmişti. allah bilir dosyalarıda yine forumdan almışsındır :@

cadigargi

Üye
    Konu Sahibi
çok ta bişi keşfetmemişsin, formu gözden geçirmediğin belli. forumda daha detaylı bir şekilde verilmişti. allah bilir dosyalarıda yine forumdan almışsındır :@

ben bişey keşfettiğimi söylemedim, ben 5 tane forum takip ediyorum, hepsinden harmanladığım bilgi ve dosyalar ile en kısa nasıl yapılır onu anlattım, tamamen benim ürünüm demedim zaten, eleştirmektense yararlı olan bu paylaşıma teşekkür etmeli bence.

ayrıca 380 kez görüntülenen bi konu beğenilmese işe yaramasa mutlaka görüntüleyenler olumsuz fikirlerini söylerdi

byilmazZ

byilmazZ

Üye
teşekkürler dostum işe yaradı :oke:

resulemrah

resulemrah

Üye
kralsın!!

kemal21

kemal21

Üye

ben bişey keşfettiğimi söylemedim, ben 5 tane forum takip ediyorum, hepsinden harmanladığım bilgi ve dosyalar ile en kısa nasıl yapılır onu anlattım, tamamen benim ürünüm demedim zaten, eleştirmektense yararlı olan bu paylaşıma teşekkür etmeli bence.

ayrıca 380 kez görüntülenen bi konu beğenilmese işe yaramasa mutlaka görüntüleyenler olumsuz fikirlerini söylerdi

:)kesinlikle katılıyorum benim çok işime yaradı emegine sağlık

macman

macman

Üye
Şu hack olayını baya aramıştım ve baya ugraşmıştım aslında çok basitmiş emege saygı..

sametyelman

sametyelman

Üye
teşekkürler.

olivetti

olivetti

Üye
ben teli hackleyeli 1.5 sene oldu ama bilmeyenler için güzel paylaış sağol

resulemrah

resulemrah

Üye
saol

Master_Evil

Master_Evil

Üye
bugün n73te güncelleme yaptım artık bilmiyorum hangi sürüm ama son sürümü ne ise onu bile halletti teşşekkürler dostum

daksy

Üye
arkadaslar n80de denemişştir gercekten basarılı

Üst Alt