N73/N73ME v4.0839.42.2.1 son sürüm sertifika sorunu ve çözümü !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spygame

Üye
kardeşim hiç bir program yüklenmiyorki nasıl yükleyelim o programları.Ben denedim secman,xplore u fln yüklemedi.Biraz mantıklı olun.yok mu çözümü şimdi

CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim hiç bir program yüklenmiyorki nasıl yükleyelim o programları.Ben denedim secman,xplore u fln yüklemedi.Biraz mantıklı olun.yok mu çözümü şimdi

tek mantıklı sensin o kusura bakma bizim mantığımızla anca bu kadar oluyor..:sopa:

handi95

handi95

Üye
Arkadasim mende n73 Music Edition versiyonu V4.0736.3.2.1 ve ben v4.0839.42.2.1 versiyonu yuklemek istiyorum sence Nokia Software Updater bu programsiz olurmu guncellemek cevaplarsan duaci olurum

--------------- Ekleme ---------------

Ya anlamadim yardimci olursaniz sevinirim bende V4.0736.3.2.1 surumu bu islemi yaptiktan sonra v4.0839.42.2.1 surumu olacakmi?

CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim mende n73 Music Edition versiyonu V4.0736.3.2.1 ve ben v4.0839.42.2.1 versiyonu yuklemek istiyorum sence bu programsiz olurmu guncellemek cevaplarsan duaci olurum

Ya anlamadim yardimci olursaniz sevinirim bende V4.0736.3.2.1 surumu bu islemi yaptiktan sonra v4.0839.42.2.1 surumu olacakmi?

olacak tabi ki başka bir yolla kurmanıza gerek yok en kolay kurulum zaten software updater ile olandır.

handi95

handi95

Üye
Iste Tum Arkadaslara Duyrulur-Ben oncelikle yeni aldigim N73 ME -nin versiyonunu V4.0736.3.2.1 - v4.0839.42.2.1 olarak guncelledim daha sonra CK1991 ve androgen Arkadaslarin yazdiklarini harfiyen uyguladim Sonuc Tabii ki Cok Basarili OLdu Herseyi rahat yukluyorum Lutfen su sertifika mevzusunda kimse konu acmasin isin bittiyi yer buradir Tesekkurler CK1991 ve androgen bu sertifika problemi BURDA BITMISDIR:nono:

quhost_host

Üye
n73 programını bulamıyorum

arkee

arkee

Üye
tesekkurler....

tuncay1980

Üye
Kardeş öncelikle teşekkürler dediklerini harfiyen yaptım dosyalar c:\sys\bin içinde ama hala sürüm 4.0726.2.0.1

adam60

Üye
eyvallah kardes sağ olasın cok tesekkurler!

x-forum

Üye
çok çok sağolasın dostum ya.

gogo26

gogo26

Üye
üstad çok sağol
:oke:

casusrobot

casusrobot

Üye
installserver.exe ve CProfDriver_SISX.ldd dosyalarını hafıza kartınıza atın

arkadasım bu dosyalar bize uzaydanmı gelecek nereden bulacagız bunları

CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
installserver.exe ve CProfDriver_SISX.ldd dosyalarını hafıza kartınıza atın

arkadasım bu dosyalar bize uzaydanmı gelecek nereden bulacagız bunları

ilk mesajdaki ekte bulunuyor dosya..
http://www.maxicep.com/attachments/28460d1252058140/
Kardeş öncelikle teşekkürler dediklerini harfiyen yaptım dosyalar c:\sys\bin içinde ama hala sürüm 4.0726.2.0.1

bu sürüm güncelleme değildir son sürümde çalıştığını ima etmek amacıyla bağlığa yazdım senin sorunun ayrı forumu alıştır symbian destek bölümünde aradığını bulabilirsin

mehabo

Üye
neyse o kadar bütün yorumları okudum..bi yorum da ben yazim aynı dediklerinizi bende yaptım banko olsun diye hem c:sys ye attım çalışmadı silip bin/ klasörüne attım ama olumlu bişi olmadı ben vodafone bedava msn prog. mını indirirken bu hata veriyo ama başka hiç bişi denmedim serfitikası olmayanlarla... paylaşım için yinede saol o kadar emek harcamışın eyw....(maxicep aileseine tşkr.)

kazımqazım

Üye
kardeş helal olsun 2 saatdir uğraşıyordum bunun için allah razı olsun

kardeş bir kez daha teşekkür ederim nasıl sevindim anlatamam

alemsoftware

Üye
denendi ve oldu

BeyCoX

Üye
Cok Tşk Ederım Kardeşm Oldu Durmadan Yapmaya Çalışıyordum uyuz olmştm Ve Sonunda Yaptım Cok SaoL :)

tekeco

Üye
N73ME İşlem tamam , emeğine sağlık ,teşekkürler.

serhat904

serhat904

Üye
çok teşekkürler oldu valla

jokke

Üye
bu işlemleri harfiyen yaptım X-plore sorunsuz kullanabilmem için ne yapmam lazım şu anda 3 saniye beklemeli çalışıyor silip tekrarmı kurmam gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt