N73/N73ME v4.0839.42.2.1 son sürüm sertifika sorunu ve çözümü !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tutasstes

Üye
Anlatılanları aynen yaptım. Çoğu uygulamada başarılı olundu fakat asıl sorun şu arkadaşlar.
Bazı uygulamalarda program tam yüklenmek üzere biterken "Yüklenemiyor" hatası alıyorum.
Bu sözünü ettiğim uygulamalar eski versiyonda sorunsuz yüklenebiliyordu.

Örnek uygulama : 3rd telefonlar için n-gage programdır.

Yardımınızı bekliyorum. Bu hata neyden dolayı oluyor.

xxleshionxx

Üye
telefonum n73 me c sys klasörü görünmüyor ne yapmam gerek

skydrummer

Üye
çok teşekkür ederim kardeşim emeğine sağlık

ccchakanccc

ccchakanccc

Üye
paylaşım için tşk ederim insallah calısır

habbuj

habbuj

Üye
çok sağol kardeş

hbpgks

hbpgks

Üye
kardeş sys\bin yoluna yapıştırmıyomuyduk olmadı ole denedım o zaman oldu benım çok saol valla oldu yaaa :))

by_sonsuz

Üye
bnm n73 x-ploreyi yükledikten sonra acmıo kardes yardımcı olsan

huysuzcocukk

huysuzcocukk

Üye
bende daha X-PLOREYİ yükleyemedim :(
Diğer işlemlerin hepsi bitti sadece hafiza kartindaki o iki dosyayi X-PLORE ile C-SYS içine atacağim ama X-PLORE yükleyemiyorum.Telefonu bugün versiyon attirdim.
v4.0839.42.0.1
arkadaşlar bi şekilde x-plore yada herhangi bir dosya yönetici yüklemeliyim ama nasıl?

asikartalll33

Üye
madem cewaplara bakmışsınız bu işlemleri uygulayan herkesin başarılı olduğunu görmüşsünüzdür
anlatımda geçen klasöre göre uygulmaları bizzat ben kendi telefonumda uyguladım bu mesaja "oldu" diyen kişiler gibi ve şuan sertifika sorunum yok ki denemeden konu bile açmam diğer anlatımlarda bin klasörüne atılıyorsa bu benim günahım deil her anlatımda o klasör olacak hali yok
Buyrun kanıtıda(resimde) kafa karıştırmaya gerek yok bin değil de sys klasörüne atsanız o dosyaları sonuç başarılı olacaktı bu anlatımın yanlış olduğunu ortaya çıkarmada yeterli olmaz dedikleriniz

yav canını yidiklerim bi durun hele ne güzel yazmışsınız ikinizde ben bu dediklerinizi yaptım amma c:\ sys kasörüne bişi kopyalaamadıgım gibi içinide göremiyorum benn ne yapayım şimdi:(

emresakin

Üye
emeğine sağlık kardeş teşekürler

kartal076

kartal076

Üye
arkdaşlar C: sys/bin içine atın o zamn oluyo hem bazılarında dosya isimleri büyük şaşırmayın yani

tşk . paylaşım için on numara :D

engineer73

Üye
bazılarında işe yarıyo.

karayip61

Üye
çook tşkr ederim

harun0019

Üye
saol walla ne çektim ben bundan sayende yaptım

JIGSS

Üye
n95 te de oldu arkadaşlar...cok saolun

aagraa

Üye
CK1991 Kardeş Merhaba; Bende N73 ile Denedim Ama Sonuç Alamadım Hala Bana Sertifikalı Problem Çıkartıyor Ve Dediği Şu "Yüklenemiyor Sertifika Tarafından Kısıtlanıyor" Ne Yapmam Gerek Bendeki N73 Mevcut Versiyon: 4.0839.42.2.1 Nasıl Çözebilirim Bunu ?

rico_80

Üye
tşkler allah ne muradınız varsa versin...

mcs003

Üye
telefonu hacledim sayende allah klawyene zeval vermesin...

PyroOnFire

Üye
eyvallah hacım çözdüm olayı

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
eyw saol:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt