N73 ekran yakalama+türkce s60 v3 unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

kahraman_410

Üye
teşekkürler

celilcemre

celilcemre

Üye
sağol

bilal aktas

bilal aktas

Üye
:bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2:

engin aktürkk

Üye
kardeş seltifika sorunu diyoya

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
kardeş seltifika sorunu diyoya

program imzasızdir doğal olarak senin telde sertifika hatası verir forumdaki çoğu pro da imzasızdir yani yükleyemez hata alırsın yüklemen için telin hackli olması lazım eğer teli hacklersen bütün s60 v3 9.1 proları sertifika-süresi geçmiş hatası almazsin
hack linkini veriyorum dikkatlice uygula sorun çözülür yapamassan yaz:oke:
link:
maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/yeni-ve-en-basit-system-hack-sertifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html

[Yeni ve En Basit ] System Hack,Sertifika Sorununa Son - HelloCarbide

ismntr

ismntr

Üye
eline saĞlık.guzel paylasım

----------Eklendi @ 20:55:16 ---------- Yazıldı @ 20:51:39 ----------

saĞol

a.arak

Üye
Teşekkürleer sadece bu uygulama için değil tüm n73 uygulamaları için iyi akşamlr

SHS

SHS

Üye
eline emeğine sağlık, oyun içi ekran görüntüsü almak istiyorum onu nası yapıcam, ramden dolayı atıo oyundan proyu açınca :s

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
eline emeğine sağlık, oyun içi ekran görüntüsü almak istiyorum onu nası yapıcam, ramden dolayı atıo oyundan proyu açınca :s

telefonu kapatıp tekrar açın arka plandan müzik çalari kapatın ilk önce proya girin sonra oyunu açın birde böyle deneyin n73 ün rami düşük olduğundan bu problemler genelde oluşuyor...:oke:

• Beğen
Tepkiler: SHS
SHS

SHS

Üye
teşekkürler bilgi için deniycem, nedense ne zaman baksam müzikçalar açık oluyor (açmadığım halde), program için ayrıca teşekkürler:good:

karakule100

karakule100

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bilgi için deniycem, nedense ne zaman baksam müzikçalar açık oluyor (açmadığım halde), program için ayrıca teşekkürler:good:

taskman programını kullanmanı tavsiye ederim arka planda açık olan proları kapatabilirsin ram için :oke:

• Beğen
Tepkiler: SHS
eZeL634

eZeL634

Üye
teşekkürler

Üst Alt