N-GAGE 1.01 Build 1281 Kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

batudinho39

batudinho39

Üye
teşekürler kardeşim güzel çalışma olmuş :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:oke:

Aziz™

Aziz™

Üye
güzel çalışma ellerine sağlık..:)

destroy116

destroy116

Üye
Teşekkürler

6600hane

Üye
ben yüklerken bir şey dikkatimi çekti; sürüm 1.40 (15..) sürüm 1.0 (12..) ile değiştirilsin mi diyor ve siz buna sürüm 2.0 diyorsunuz ve bizi kandırmaya çalışıyorsunuz bu ne iş açıkla bakalım ?

erdi277

Üye
tsk

kasorex

Üye
eyw... ellerine sağlıq | bu arada n gage nin kendi sitesindeki oyunları indirip kursak açılırmı telefnm n73 ???

Emperian

Emperian

Üye
    Konu Sahibi
ben yüklerken bir şey dikkatimi çekti; sürüm 1.40 (15..) sürüm 1.0 (12..) ile değiştirilsin mi diyor ve siz buna sürüm 2.0 diyorsunuz ve bizi kandırmaya çalışıyorsunuz bu ne iş açıkla bakalım ?

hocam o konuda benimde bi bilgim yok. Ama her türlü oyunu sorunsuz çalıştırdığına kefilim

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
konuda kuruLumu yapıLan N-Gage modüLünün sürümü 1.01 ' dir ..

2.04 autostart ' ın sürümüdür .. N-Gage ' in son sürümü ise 1.40 ' dır ..

DoLayısı iLe konu başLığı düzenLenmiştir ..

Aziz™

Aziz™

Üye
eline sağlık abi..:oke:

Emperian

Emperian

Üye
    Konu Sahibi
konuda kuruLumu yapıLan N-Gage modüLünün sürümü 1.01 ' dir ..

2.04 autostart ' ın sürümüdür .. N-Gage ' in son sürümü ise 1.40 ' dır ..

DoLayısı iLe konu başLığı düzenLenmiştir ..

çok teşekkürler aga :oke: Bende bu millet neden birbirini yiyor diyordum. Sorun benim sürümü yanlış yazmamdaymış :hmmm ama GARANTI veriyorum çalışıyor. Tutup resimlerini çektim daha ne yapayım?

yasinless

yasinless

Üye
N86 v30.009 Kullanıyorum ve hackli.. ben kurarken hata alıyorum yüklenemiyor diye. son versiyonu kurup üstüne de patch yapsak olmaz mı veya başka bir çözüm yolu yok mu arkadaşlar?

bobo118

Üye
teşşşş

fight28

Üye
Yav bende güncellemem hatası veriyo neden?

kartalspor

Üye
bende e 66 var nasıl yapacağız söylermisin dosyalarıda attım ngage içine ne kuruldu ne oyun açıldı program çalışıyor ona lafım yokta oyunları nasıl kuracağız arkadaşım yardım edersen sevinirim ?? şimdiden tşkr ederim

jeki01

jeki01

Üye
sertifika hatası veriyor.

GuardianTR_

GuardianTR_

Üye
n73'de modüLü,ymaLarı vs. kurdum.. ama start game dedikten sonra beyaz bi' ekran geLiyo ve n-gage home'a geri dönüyor.. yardım edin Lütfnn..

kosezade

kosezade

Üye
kardes bende n79 var son surüm bunu kurarsam bi sıkıntı olurmu n gageyi yenilemistim ama

THR

THR

Üye
acaba bunda update error hatası veriyor mu ben 1.40 all yüklemiştim bi türlü login olamadım ve update yapamadım.

sui_32

Üye
tesekkürler

Üst Alt