N-GAGE 1.01 Build 1281 Kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

by_eMr3

Üye
usta bir sürü şey sordu sonra yüklenemiyor dedi???? acil yardım edin lütfen

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
samsunsspor dediğin n-gage modülündeli 73 yok bunu kesin yüklicezmi

--------------- Ekleme ---------------

ben bide arkadasın yukarda verdiği pach yükle
dim 1.40 yüklerken guncellestirme hatası
riyor

eskisini kaldırın öyle yükleyin ...

n73 yok ise n95 i seçebilirsiniz .. ama eğer n-gage iniz kurulu ise , tek sıkıntı f ull yapamamak ise sadece patch i kurun :oke:

oguzhan_n73

oguzhan_n73

Üye
2.müjdeyiden vereyim N73 sorunsuz çalışıyor :D

sarp59

Üye
bu bölümdeki pach telin neresinde onu bulamadım silicem ama

phant0mm

Üye
Samsunspor kardeşim bende e 75 var ve ngage 1.40 sürümü yüklü şuan ama hack işini çözemedim.Bana yardımcı olurmusun.İstersen msndenden yardımcı ol istersen burdan. [email protected] eklersen sevinirim bikaç sorum daha olabilr yardımcı olmak istersen.Hayır dıorsan burdanda yazsan olur.Şimdiden saol

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Güven ağabey haklı , kendi sayfasında 1.40 var...:allalla:

phant0mm

Üye
yardım edebilcek yokmu:/

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
yardım edebilcek yokmu:/

kardeşim akşamları siteye cepden giriş yapıyorum o yüzden uygun olamıyorum

elimden geldiğince herkeze yardımcı oluyorum ve yine olurum , yarın eklerim sizi :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Samsunspor kardeşim bende e 75 var ve ngage 1.40 sürümü yüklü şuan ama hack işini çözemedim.Bana yardımcı olurmusun.İstersen msndenden yardımcı ol istersen burdan. [email protected] eklersen sevinirim bikaç sorum daha olabilr yardımcı olmak istersen.Hayır dıorsan burdanda yazsan olur.Şimdiden saol

adresinizi ekledim :oke:

USAForever

USAForever

Üye
:nono: :ağlarım:patch'deki 2 patch'den hangisi seçececeğiz ? ben ikisine de seçtim ( patch & unpatch.. ) n-gage bir anda görüntüsü bozuldu alt üst oldu ?? :S :off::hmmm:ağlarım:

deniz-17

deniz-17

Üye
yaw dostum sende bizi kekliyorsun haaa ne n-gage 2.04 :kop:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
:nono: :ağlarım:patch'deki 2 patch'den hangisi seçececeğiz ? ben ikisine de seçtim ( patch & unpatch.. ) n-gage bir anda görüntüsü bozuldu alt üst oldu ?? :S :off::hmmm:ağlarım:

telefonunuzun modeline göre 1.40 ı indirin ... patch için seçim yapmanıza gerek yok zaten 2 si de seçili şekilde kuracaksınız . karışma sebebi .. modülünüz bahse girerim 1.10 .. patch ise başlıktan da anlayacağınız üzere 1.40 yani eski sürüme son sürüm patchi yüklerseniz uyumsuz kalır . 1.40 emülatör kurun sorun düzelir

sherenclup

sherenclup

Üye
N86 hackli--anadosya yüklenmiyor...

Emperian

Emperian

Üye
    Konu Sahibi
beyler eskisi varsa kaldırın sonra bunu yükleyin

systemprg

Üye
benim cihaz hacksiz ve e66 son soft ware yüklü 3 adıma kadar yüklemeleri yaptım n-gage klasörünü buldum bounce oyununu attım n gage yi açınca preparing installation diyor sonra file is corrupted, delete now diyor hata veriyor
neden olabilir tekrar söylüyorum cihaz nokia e66 son software yüklü ama hacksiz

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Sağolasın.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
tesekkürler:oke:

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye
pcden nasıl yüklüycez olmuyo bende n-gage silip en bastan kurmayı deniycem yine de tşk kardes.

mahsusa34

Üye
N95 kullanıyorum . bende sürekli - Unable to read game database (Error - 12) hatası vermekte. Ve n-gage klasörüne attığım oyunlar gözükmüyor. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

orhangazi44

orhangazi44

Üye
"TEŞEKKÜR ETMEYENE HARAM OLSUN":d:
:oke:Bencede

kul55

kul55

Üye
ben 5. admımı yukleyemedm.güvenlmeyen saglaycdan fln dyo nasıl yapcam yardm

Üst Alt