Myphone T828 İçin Turkcell MMS - GPRS Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

alperen1313

alperen1313

Üye
    Konu Sahibi
Myphone T828 İçin Turkcell MMS - GPRS Ayarları
GPRS / WAP VERİ HESABIServislerVeri HesabıGPRS seçilirBoş Profil SeçilirHesap Adı : TURKCELL-GPRSAPN : wapKullanıcı Adı : gprsŞifre : gprsYetki Türü : Normal

GPRS WAP AYARLARIServislerWAPAyarlarAğ KurulumuBoş Profil SeçilirProfil DüzenleProfil İsmi : CEPTEN INTERNETAnasayfa : veya isteğe bağlı JAVA 1.0 destekleyen sayfalarAğ Geçidi : 212.252.234.168Port : 8080 Veri Hesabı : TURKCELL - GPRS

MMS VERİ HESABIServislerVeri HesabıGPRSBoş Profil SeçilirHesap İsmi : TURKCELL-MMSAPN : mmsKullanıcı Adı : mmsŞifre : mmsYetki Türü : Normal

MMS AYARLARIMesajlarMMSAyarlarAğ AyalarıBoş Profil SeçilirMMSC ( Anasayfa): mms.turkcell.com.tr/servlets/mmsProxy Adres : 212.252.169.217/mmsPort : 9201Veri Hesabı : TURKCELL-MMS

:sn:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık

gulocan05

Üye
Merhabalar..
benim de myphone t 828 im var. Yukarıda bahsi geçen ayarları yapmak istedim ancak olmadı. Turkcelle görüştüğümde myphone nun turkcell tarafından gerekli kontrollerinin yapılmadığından dolayı bu ayarların yapılamayacağını ifade ettiler. telefon firmasıyla görüşmem gerekiyormuş. bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

STiFLeR31

Üye
çok çok çok tşk ederim . çok işimi gördü

qaqodraqo

Üye
ya bnm myphone t828 telefonum var bu dedıqınız ayarların hepsını yaptım ama baglanırken bılınmeyen arama dıyıp baglantı kesıldı dıyor bı yardımcı olursanız sevınırım !

axe54

Üye
Saolun Çok Güzel ama YAzılar Kare KAre çıktı bende Ndn acaba

FreeesH

Üye
Helal kardeşim wallaha işey yaradı yaw beyler Facebooka ilk girdiğinizde giriş bölümünde yazılar kare olarak gözükür ama face ye giriş yapınca düzeliyor :=)

kesinzafer

kesinzafer

Üye
teşekkürler bunun vodafon olanıda varmı sizde yayınlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Üst Alt