Myphone Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Tyson Granger

Üye
    Konu Sahibi
Myphone Oyunları
arkadaşlar bende my phone k2 var ve ben teknik servisi aradım ve sordum benm telefon java 1.0 destekliymiş ve java 1.0 oyunları çalıştırırmış ama bu oyunları aradım ama bulamadım elinde olan varsa bi paylaşırsa herkes faydalanır... şimdidedn teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mavikumsal54, srkn_ddemir, islakkafa41 ve 4 diğerleri

Odysseus

Odysseus

Üye
Cihazınızda java yok. Servis yanlış bilgi vermiş. MyPhone'un aynı kasa yapısına sahip E71 modelinde java mevcuttur. Dolayısıyla herhangi bir uygulama yükleme şansınız yok.

Tyson Granger

Üye
    Konu Sahibi
hadi yaaa :( peki telefonun içindeki oyunlar nasıl çalışıyor içinde yapboz fln var onlar ne tabanıyla çalışıyor

Odysseus

Odysseus

Üye
O oyunlar cihaza uygun işletim sistemi yazılırken sisteme gömülüyor. İlave program yüklemek imkanı java motoru ile sağlanıyor. Ancak java eklenmeyince de bu tip sorunlar yaşanıyor maalesef.

micropin

Üye
myphone m61 i içinde aynı şey geçerli mi?

Odysseus

Odysseus

Üye
Aynı durum M61i için de geçerlidir

ByOrkO

ByOrkO

Üye
hayır servis doğru söylüyor ama java 1.0 artk geçmişe gömüldü anca çin sitelerinde uyumlu oyun program bulablirsnz...oda çok zor bence çok uğraşmak lazm yoksa tel java 1.0 desteklidir

Odysseus

Odysseus

Üye
hayır servis doğru söylüyor ama java 1.0 artk geçmişe gömüldü anca çin sitelerinde uyumlu oyun program bulablirsnz...oda çok zor bence çok uğraşmak lazm yoksa tel java 1.0 desteklidir

Peki. O halde java hangi menü altında söyler misiniz ?..

hasel35

Üye
peki myphone m500 e java yükleme imkanımız varmı :megafon:¿¿¿¿

Odysseus

Odysseus

Üye
MyPhone M500'e java yükleme imkanınız yok.

hakan.c

hakan.c

Üye
bi arkadaşın telefonunda ses çıkmıyordu hopörlörde sorun yokmuştu daha sonra servise gönderdi servis o telefona java yı yüklemiş,onlar nasıl yüklediyse birde biz öğrenebilsek...

merb21.2

Üye
k2 oyunları nasıl bulabiliriz?

furky22

Üye
tigra n6000 de java desteği varmı genel özelliklerinde var yazıyo nasıl oyun yada program yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Odysseus

Odysseus

Üye
tigra n6000 de java desteği varmı genel özelliklerinde var yazıyo nasıl oyun yada program yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Genel özelliklerinde var yazıyorsa yüklersiniz tabi ki. Ekran boyutuna bakın ve java oyunlar bölümümüzden istediğiniz oyunu indirin.

weroz

Üye
Ama bende,de çin mali var ayni ayfona benziyo butur jar programini oyunlari bile yukluyorum hic sorun yasamiyorum

habbuj

habbuj

Üye
bulursam ilk ben kullanacam::D:D

vefali33

Üye
selam benim elimdede myphone m101 var bu cihaza nasıl uygulama yükleriz yardımseverliliğinizin devamını dile rim.....

MBAY2363

Üye
Millwt bende de myphone m500i bu tel için hiçbir uygulama yok ve telefonlara 300 den fazla java oyun indirdim hiçbirini açmıyorrrrrr neden miiiiiiiiiii myphone m500i telefonlar linux tabanlııııııııııııııııı veeeee sistem ön belleği yokkkkkkkkkkk oyunları açmıyor.....

kncrpn

kncrpn

Üye
Keşke almadan araştırsaydınız!Java olmadan telefona hiçbirşey yükleyemezsiniz.Tema,Oyun,Program...

karanidnv

Üye
arkadaşlar bende myphone m72 var ve bir sürü oyun yükledim ama hepsi çince aralarında iyi oyunlarda var

--------------- Ekleme ---------------

ama zip dosyaları nasıl siteye koyacagımı bilmiyorum

:islik:islik:islik:islik
arkadaşlar bende myphone m72 var ve bir sürü oyun yükledim ama hepsi çince aralarında iyi oyunlarda var

ama zip dosyaları nasıl siteye koyacagımı bilmiyorum

Üst Alt