Müşteri hizmetlerini tebrik ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

TheSoftware

TheSoftware

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerini tebrik ediyorum.
2 tane Faturalı hattım var ve 2 gündür birçok kez müşteri hizmetlerini aramam gerekti ve her arayışım da bekleme yapmadan şak diye karşımda temsilciyi buldum hatta defalarca onlar beni geri aradı geçen yıldan beri müşteri hizmetleri %100 gelişti tebrik ederim.

• Beğen
Tepkiler: cort0303

cort0303

cort0303

Üye
2 tane faturaya servet ödüyorsan ondan olabilir kardeşim :)

TheSoftware

TheSoftware

Üye
    Konu Sahibi
Ayda ortalama 70 civarı ödüyorum onunla ilgili olacağını sanmıyorum.

- - - Eklendi - - -

Birde 3G baz istasyonu istedim gerekeni yapacaklar Turkcell yok gelecek dönem planlarımıza alabiliriz yok bunu yapabiliriz gibi şeyler söylüyor ancak yıllarca Turkcell kullandım Avea daha kaliteli hizmet veriyor.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Avea son zamanlarda çok geliştirdi kendini gerçekten. Bende ne zaman arasam bekletmeden direk bağlıyorlar. Ve ben Adana Seyhan ilçe merkezinde oturuyorum burda odamda Vodafone bazen şebeke gidiyor tamamen ve evin içinde 3G si hiç çekmiyor. Avea ise 3G si çekiyor. Helal olsun adamlara. Hem en ucuz operatör hemde hizmet anlayışı mükemmel.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
phasan

phasan

Üye
bellı oluyor gelısıyor zaten hıç çekmıyen yerler bıle gelısıyor demek kı buzamanda ucuz demıcen ucuz operator bıle gelısıyor

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Vodafone'da aradığımda 3 saniye dahi beklemeden açıyor o konuda Vodafone'da da sorun yok ama Vodafone'da geri dönüş asla beklemeyin :D

phasan

phasan

Üye
Vodafone'da aradığımda 3 saniye dahi beklemeden açıyor o konuda Vodafone'da da sorun yok ama Vodafone'da geri dönüş asla beklemeyin :D

vodafonda acıl sın olursa gerı dönmelerını ıstersen meıl atmalısın ben oyle yapıyorum benı arıyorlar

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
vodafonda acıl sın olursa gerı dönmelerını ıstersen meıl atmalısın ben oyle yapıyorum benı arıyorlar

Bizim dönüşten kastımız o değil. Bir kayıt oluşturulduğunda sorun yaşadığında dönüş sağlanmıyor.

medtech

Üye
geçenlerde internet üzerinden mesaj yolladım müşteri hizmetlerine inanın 10 dk sürmeden geri dönüş yaptılar önceden böyle değildi

messevim

messevim

Üye
turkcell de öyle birşey yok.. Geçen gün baktım turkcell beni arıyor. Heyecanlandım açtım teli meğersem tarife tanıtıyormuş:) hemde konuşan bilgisayar müşteri temsilcisi değil :s

falanfilannnn24

Üye
gecen aradım banada 7 tl geri iade ettiler. Turkcell olsa mumkun degil paramı alamazdım

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Ben kirikkale üniversitesi'de okurken avea 'ya e-mail attım 70db lerde ve 3g yok diye. 3-4 kere geri aradilar beni bayan bi görüştük. Oranin potansiyelinden bahsettim. Ve bir hafta sonra gelip 3gli baz istasyonunu diktiler 3 saatlik bi kesinti sonrasında. Tebrikler dedim sadece... 2 sene önce..

tekno.dunya

Üye
konu hort olacak ama aveada her sikayete gelip baz dikmiyor bebn 1ay once aradim planiimizda yok dediler sizin olge planlarda varmış demekki birde mh ararken 500 seklinde aradığınızda direk tlden gider ama 4441500 seklinde aradiginizda peket varsa paketten gider
Ben kirikkale üniversitesi'de okurken avea 'ya e-mail attım 70db lerde ve 3g yok diye. 3-4 kere geri aradilar beni bayan bi görüştük. Oranin potansiyelinden bahsettim. Ve bir hafta sonra gelip 3gli baz istasyonunu diktiler 3 saatlik bi kesinti sonrasında. Tebrikler dedim sadece... 2 sene önce..

Üst Alt