[MusiGames Studio] Drums Challenge v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[MusiGames Studio] Drums Challenge v1.00(0) Symbian^3 Signed

İNDİR

güncel link:

• Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ, OG_Ömer, Maximien ve 10 diğerleri

seat76

Üye
Ustad, tesekkurler fakat usttekini kurup yukledim. Herhangi bir sorun vermeden yuklendi ama acmaya calistigimda hic bir tepki vermiyor. Telefonda buble programi ile QT kurulu. O yuzden usttekini kurdum. Ne yapmam gerekiyor acaba.

passsermysolick

Üye
nadir abim benim sorucağım şeyin bununla ilgisi yok ama lütfen yardım edermisin şimdiden saol
-jar dosyalarını açamıyorum (daha doğrusu telefon 5800/360*640 ve tel. attığımda açamıyorum bişeyler diyor.yardım lütfen :ağlarım:
-ve biraz daha 5800/360*640 için iphone benzer (angry birds gibi ) oyunlar atarmısın şimdiden saolun

ByPotter

ByPotter

Üye
çok tesekkürler :) bunda özgürce batari çalınabiliyo mu yoksa verilen emirlere göre mi dokunuyoruz?

ipkry

ipkry

Üye
Kardeş emeğine sağlık..

apobaba1234

apobaba1234

Üye
yüklüyorum bakalım çalışcakmı? bende de qt bubbles tan dolayı yüklüydü ama yinede alttakilerden indirdim

--------------- Ekleme ---------------

açıldı ama baya zor bişi :D

melgklay

melgklay

Üye
uzun süredir arıyordum bi tane vardı ama dokunmatik hassasiyeti berbattı.. başka birinden ses gelmiyordu.. umarım bu düzgün çalışır.. ancak birşeyi anlamadım alttaki üstteki dediğiniz nedir?? ben bir tane link görüyorum 88 mblık ve onu indiriyorum şu an.. ve bide qt ile gelen demiş bi arkadaş.. qt ile böyle bişeymi geldi?? bende bubbles yüklü ve qtde onunla geldi ancak içindan başka bişe çıkmadı çıktıysada nerde bilmiyorum bi söylermisiniz??

ya olmuyor bu :( basıyorum yükle diyorum önce bar dolmaya başlıyor sonra yüklemeye hazırlanılıyor diyo.. 5 dk boyunca bekliyorum sonrada indirme hatası diyor.. neden????

bir bilen yardım etsin lütfen.. şu programmıdır oyunmudur bi adam gibi kullanamadım kafayı yiycem haa

inanc609

Üye
SmartInstaller olmayan indirme linki eklendi onu deneyin.

Hocam o link telif haklarından dolayı kaldırıldı diyo o yüzden indiremedim. Üsttekini deneyeyim dicem ama smart installer ve QT nin ne olduğunu bilmiyorum. Nasıl yükleyebilrim yardımcı olursan çok sevinirim.

yagyujubei

yagyujubei

Üye
(SmartInstaller olmayan sürüm) linki taklaya gelmiş galiba x(

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Link bugün değiştirilir merak etmeyin :oke:

inanc609

Üye
Yardım edebilecek kimse yok mu ya bu konuda?

ownmyofmyowner

Üye
bi davulcu olarak çok aramıştım.
teşekkürler deneyeceğim

malesef 2 sinide yükledim ama 2side çalışmadı : ((((((((((

daha doğrusu ; üstteki linkde versiyon 2 gerekli dedi. alttakini yükledim ama simge felan gözükmedi : (

inanc609

Üye
Hocam bende alttakini yükledim ''versiyon 1.00 (2) yada daha yenisi gerekli'' dedi.

djinn29a

Üye
Smartinstaller olmayan sürümü N8 PR1.0 da denedim.
Çalıştı.
Bubles hiç kurmamıştım.

apobaba1234

apobaba1234

Üye
ovide ücretsizdi enson bakıp indirebilirsiniz ordan ama ben yükledim çok zordu oynayamadım :D

CHARISMATIC1903

Üye
deneyılım

Quaresma53

Quaresma53

Üye
şimdi denycem usta sağolasın =)

blauzacke

blauzacke

Üye
linkler ölü

Üst Alt