MumSms v5.11.4 S60v5 Signed| Sms gizleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MumSms v5.11.4 S60v5 Signed| Sms gizleme Programı

Sms gizleme, şifreleme ve engelme gibi özellikleri barından kullanışlı bir sms uygulaması.

Kayıt kodu isterse :00000

Arkadaşlar Konuyu begendiyseniz lütfen Teşekkür Et butonunu tıklamayı unutmayız.:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AntiLopp, spettron, ysn5836 ve 56 diğerleri

Adiljan

Adiljan

Üye
ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: gezegen5271

scuba1964

Üye
tesekkurler

gokkurt

gokkurt

Üye
teşekkürler de bunda da önceki sürümleri gibi bi süre sonra sertifika sorunu çıkmıyo di mi

_PaRaDoX_

Üye
Elinize sağlık güzel program çok işe yarayacak. Yanlız bana yarayacağı kısmı bir kişinin bana mesaj göndermesini engellemek istiyorum bunu nasıl yaparım acaba programı kurdum çalıştırdım ama engelleme nasıl yapılacak çözemedim.

tursu12

Üye
saol kardeşim

volkini

volkini

Üye
gardaşım ben 1 2 aydır mumsms arıorum n95 ve n79 a.12345 00000 hiç işe yaramadı 5 10 mesaj sonra kayıt ol dedi tekrar.buda o sorunu verir mi acaba.önceden n73de kullanıodum sorun olmamıştı.inşallah bunda sorun olmaz..

--------------- Ekleme ---------------

yine aynı sorun aga bi el atsanız çok makbule geçer

cobane

cobane

Üye
gardaşım ben 1 2 aydır mumsms arıorum n95 ve n79 a.12345 00000 hiç işe yaramadı 5 10 mesaj sonra kayıt ol dedi tekrar.buda o sorunu verir mi acaba.önceden n73de kullanıodum sorun olmamıştı.inşallah bunda sorun olmaz..

--------------- Ekleme ---------------

yine aynı sorun aga bi el atsanız çok makbule geçer

arkadaşlar aynı sorun benim n79 da da yaşıyorum. belli bir sms ten sonra program kayıt istiyor. 00000 yazıyorum ve "tebrikler kayıt işlemi başarılı telefonunuzu açıp kapatın" diyor dediklerini yapıyorum ama nafile yine üç beş sms ten sonra yine kayıt istiyor. sizce bunun çözümü ne?

estomb

Üye
sagolasın hocam güzel paylaşım (:

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler...

gmzzzzzz

Üye
arkadaşlar aynı sorun benim n79 da da yaşıyorum. belli bir sms ten sonra program kayıt istiyor. 00000 yazıyorum ve "tebrikler kayıt işlemi başarılı telefonunuzu açıp kapatın" diyor dediklerini yapıyorum ama nafile yine üç beş sms ten sonra yine kayıt istiyor. sizce bunun çözümü ne?
bendede öyle oluyo acaba bundada olurmu

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
ilaç bu pro yawsss sağol kardeşim emeğine sağlık

kabus0744

Üye
Selam kardeş ben bu programı uzun zamandır kullanıyorum 5.40 versiyonunu ama arada sms kaçırıyor sizdede oluyormu? Bu nedenle lisanslısını bile arıyorum

huseyin61

huseyin61

Üye
tesekkurler

fkylmz1

Üye
teşekküüüüüüüüüüüüürrr

Escorn

Escorn

Üye
Teşekkürler

fikooo42

Üye
teşekkürler

-efşan

-efşan

Üye
Arkadaşlar sorun aynı maalesef lisans kodu istiyor yazıyorum birkaç sms den sonra yine istiyor falan filan:(

MuRat_canist

Üye
Evet Kayıt istiyor Arkadaşlar Yenilediginizde 3 5 Mesajdan Sonra Yeniden Kayıt istiyor tüm telefonlar için geçerli bu bence

kaancıkım

Üye
teşekkürler :)

Üst Alt