Müjde!!! S^3 Downgrade!!Belleden Dönmek İsteyenler (E6,E7,C7,C6,X7,vb.) GÜNCELLEME 29.02.2012

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Son zamanlardır normal Flash atarkende aynı hatayı vermekte phoenix.dediğin gibi normal flashla işlemi sonuçlandırıyor.
tecrüben herkese faydalı olacaktır.
ben teşekkür ederi
birde cihazıda belirtirsen

eser388

Üye
telefonum e6

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Mesajı kaçırdım,ne demiş üstadım

emreyılmaz5454

Üye
telefonum nokia c6-01.belleden 25.7 annaya döndüm teşekkür edrm.ama ben 12.6 yazılımı atmya kalksam nasıl yaparım

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Aynı işlemi 25.7 değilse,12.6yı atarak yapacaksın.iscandinavya yazılımından sonra

• Beğen
Tepkiler: Jan

emreyılmaz5454

Üye
ben aslında 12,6 yapacaktım ama program o yazılımı atmaya kalktıgımda hata veriyo yazılıyo flash yerinden siliyo bende 25,007 yi denedim oldu ama 12,6 niye olmadı yazılımın içimi bozuktu ki

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
(h) :oke: :tşk: Emeğine Sağlık..

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

ben aslında 12,6 yapacaktım ama program o yazılımı atmaya kalktıgımda hata veriyo yazılıyo flash yerinden siliyo bende 25,007 yi denedim oldu ama 12,6 niye olmadı yazılımın içimi bozuktu ki

iscandinavyadan sonra 2010 Phoenix le yedir 12,6yı

JKalen

JKalen

Üye
Konuyu baştan sona kadar inceledim bazı arkadaşlar bilgisiz bir biçimde suçlama yapmışlar ama tabi herkes herşeyi bilemiyor . bilgi paylaşımı için buradayız . Genellikle olumlu sonuçlar var . Kendime bozuk bir e7 -00 aldım . şuan tamirde . donanımsal bir arıza . konuyu cidden çok merak ediyorum geldiğinde kesinlikle uygulayacağım . içinde sitemizde verilen Belle Fresh sürümü kuruluydu . Yöntemin ile Belle Fresh ten E7-00 için çıkarılan ilk yazılıma düşücem . deneyimleri anlatacağım . Konunla ilgilenmende ayrı bir ilgimi çekti yakup abi . her soruyu cevaplaman gercekten paylaşımcılıgını ve yardım severliğini ortaya cıkarıyor. ellerine sağlık emeğe saygı . İyi çalışmalar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim önce yorumunu gereksiz boş lafla değilde anlayarak yaptığın için.mantıklı paylaşımcı arkadaşlara herzaman saygımız sonsuzdur.deneyimlerini ve olumlu sonucunu paylaşmanı bekliyorum,umarım cihazına sağlam kavuşursun.
kolay gelsin saolasın abim

• Beğen
Tepkiler: JKalen
JKalen

JKalen

Üye
Cihazıma uzun süre aradan sonra kavustum . ilk işim bu yöntemi denemek oldu . en az 10 - 15 kere denedim . belki bir yerde hata yapıyorumdur diye. öylede oldu . en sonunda yazanları harfi harfine uyguladım . Ve sonunda düşmeyi başardım . açıkçası harika bir yöntem . yakup abi sana cok teşekkür eederim böyle değerli bi bilgiyi bizlerle paylaştığın icin . Not : yazanları harfiyen uygulamayıp ezbere giderseniz hiçbir sonuca ulasamazsınız . Saygılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Tebrik ve teşekkür ederim güzel bir anlatım da bulunduğun için.
herkes harfiyen uygular bundan sonra umarım.
hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve JKalen

ysfctn1992

Üye
Merhaba.
Öncelikle Çok Teşekkür ederim.
Verdiğiniz Yazılımla başarılı bir biçimde versiyon düşürdüm.
ancak bir problemim var.
Navifirm çalışmadığı için verdiğiniz sitedeki dosyaları indirdim.
ancak dil seçeneği olarak türkçe yok.
bu problemi nasıl halledebilirim ?
Şimdiden teşekkür ederim.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz ne?tr olan yazılımı indirip flashlaman gerekli.başka ülkenin dosyalarını çakmışsın telefona

toprak00

toprak00

Üye
şimdi den nOKIA BELLE REFRESH işletim sistemi kullanyorm peki nokia belleye yi yükleyebirmym acaba olur

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
yükleyebilirsin

toprak00

toprak00

Üye
peki bu işlem pc den yapılıyo demi kardeşim

YkPkY

YkPkY

Üye