Müjde!!! S^3 Downgrade!!Belleden Dönmek İsteyenler (E6,E7,C7,C6,X7,vb.) GÜNCELLEME 29.02.2012

Sponsorlu Bağlantılar

cebimci

Üye
yo telefon bozulmaz.en fazla yine son yazılı çakarsın açılır.ben ne telefonlar susturdum geri açtım.elimdeki lumiamı bile susturdum kaç kere

- - - Eklendi - - -

kere.biraz cesaret.cesaret olmadan sonuç olmaz

peki hocam bir sorum daha var. Ben şuan 113.010.1506 sürümü kullanıyorum ya şimdi teli sustursam ve 111.30.609 sürümüne geri dönsem daha sonra ilerleyen zamanlar da tekrar dan Nokia Software Upgrade programı ile 113.010.1506 versiyona yani son sürüme yükseltsem yükselir mi ? Sorun çıkmaz demi? Diğer yorumlar da aynı versiyona dönemezsiniz gibi bişeyler yazmıştiniz yeni sürümün çıkmasını bekliycekmişiz onun gibi bişey yazmıştıniz o yüzden kafam karıştı biraz. Açıklar misiniz nasıl olcak ?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
cihazı susturdukdan sonra önce ilk çıkan versiyonu atacaksınız,sonra istediğini atacaksınki,603de sadece 2 yazılım var sanırım.navifirm çalışmadığğı için bakamıyorum.
o dediğim yorumlar başka sorunlu yazılım çıkan e6 içindi.sizin durumla alakası yok.
suitlede son yazılımı yükleyebilirsin.

Anil-D

Anil-D

Üye
abi yani iskandinavyayla susturup anna surumunumu yuklucez

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
evet garanti olsun diye 2010 phonixle önce iscandinavya sonra en eski ilk annayı at,açılırsa annayla cihaz sonra 2011 phoenixle istediğini at

- - - Eklendi - - -

eğer n8 iscandinavyasını düzgün yemişse cihaz pcnin sağ alt donanım yükleme baloncuğunda n8 donanım yüklemesi yazar

Anil-D

Anil-D

Üye
anlamadım once senin verdigın ıskandinavyayı yuklucem 2011 ilede annayımi ama ben tel c6 01 n8 degilki

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
önce verdiğim 2010 phoenixle verdiğim iscandinavya dead phone,sonra telefon için çıkartılmış en eski yazılım dead phone,sonra başka bir phoenixle istediğiniz yazılım.iscandinavyada N8 driveri tanıması gerekiyor bilgisayarın yükledikden sonra.aygıt yöneticisinden kontrol edebilirsiniz bunuda

Anil-D

Anil-D

Üye
abi beceremiyom yapın sunu hem ben o surumu nasıl bulcam

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
gönder telefonu halledeim iki dakkada

Anil-D

Anil-D

Üye
nereye gondericem nerde oturuyorsun

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ankaraya aras yada yurtiçi kargoyla güzel sağlam zarar gõrmeyecek bi şekilde kutulu paketleyip gøönder.tamam diyorsan pmle açık adresimi vereceğim.

qiero

Üye
c6-01 sürekli usb tak çıkar demese yani usb çalışsa yapcaz dediğini ama usb çalışmazsa ne yapcaz zaten sorunumda bu usb hatasını vermemesi için ne yapcaz

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 sürekli usb tak çıkar demese yani usb çalışsa yapcaz dediğini ama usb çalışmazsa ne yapcaz zaten sorunumda bu usb hatasını vermemesi için ne yapcaz
takçıkar yaparak denemek zorundasın.biraz daha yavaş yaparsan işlemleri hemen yüklemeye başlar.tabii usbinde sorun yoksa.ve driverler yüklüyse

qiero

Üye
olmuyo her yolu denedim annada sorun verseydi belle yükleniyordu hata düzeliyordu arkadaşta oldu düzeldi bende usb sorunu vermeden güncelledim sistemi eskiye dönemiyorum usb hata vermeye devam ediyor tel kapalı iken bağladığımda şarj ediyor gibi görünüyor açtığımda şarj etmediğini fark ediyorum o durumda telefon açılıncada usb takılı değilkende şarj ediyor gibi görünüyor fırçaladım kolanya ile sildim sonuç aynı kompresörle hava tuttum birşey değişmedi internetten konuştuğum biri aynısı oldu servise verdim aldıktan sonra usb hata vermiyo ama çalışmıyor dedi Sistemi görebileceğim bişeyler yükleyip değişiklik yapabileceğim pro falan önerebilirsin diye düşündüm ama galiba bilgin yok o konuda neyse usta teşekkürler satıp kurtulcam sevmediğim bir marka ama artık samsung kullanıcam

• Beğen
Tepkiler: palpolisi

ejder-

Üye
navifirm artık nokia tara fından destek lenmiyor baska program ver emeğine teşekkürler

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
konu başlığında site adresi verdim

palpolisi

palpolisi

Üye
belle refreşten geri dönmek varmı acaba

- - - Eklendi - - -

olmuyo her yolu denedim annada sorun verseydi belle yükleniyordu hata düzeliyordu arkadaşta oldu düzeldi bende usb sorunu vermeden güncelledim sistemi eskiye dönemiyorum usb hata vermeye devam ediyor tel kapalı iken bağladığımda şarj ediyor gibi görünüyor açtığımda şarj etmediğini fark ediyorum o durumda telefon açılıncada usb takılı değilkende şarj ediyor gibi görünüyor fırçaladım kolanya ile sildim sonuç aynı kompresörle hava tuttum birşey değişmedi internetten konuştuğum biri aynısı oldu servise verdim aldıktan sonra usb hata vermiyo ama çalışmıyor dedi Sistemi görebileceğim bişeyler yükleyip değişiklik yapabileceğim pro falan önerebilirsin diye düşündüm ama galiba bilgin yok o konuda neyse usta teşekkürler satıp kurtulcam sevmediğim bir marka ama artık samsung kullanıcam
sevmediğim bi marka ama samsung kullanacam :D aynen bende sevmiyorum ilk telefonum samsung du ne çektim bir ALLAH bilir .

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Refreshden dönebilirsin

mustli

Üye
Önce pcnizdeki
antivirüs
ü kapatın,
Nokia suit
iniz yoksa kendi sitesinden indirip güncelleyin
Kahverengli linkteki
2010 phoenixi
indirin ve kurun pcye.bir öncekini kaldırın yüklüyse.
Kahverengli linkdeki
iscandinavya
yazılımınıda indirin atın
programfiles/nokia/phoenix/products/rm-(telin hangi rm koduna sahipse-öğrenmek için *#0000# yapın telinize altta yazar)klasörü oluşturun
.Örnğn: RM-609,bu benim kodum
Teli kapatıp takın usbye.phoenix tepesinden
Files/open product/rm(telinin ürün kodu)
seçin okleyin,sonra tekrar tepeden
no connectionu
seçin.
Sonra tekrar tepeden
Flashing/Firmvare ubdate
/açılan pencereden
iscandinavya
yazılımınızıseçin(
...
lı yeri tıklayın,çıkan pencereden yazılımı seçip okleyin).
Dead phone
kutusunuişaretleyip
/Refurbishe
basın.
Ekrana talimat penceresi çıkar,orada yazanlar;
usb çıkar
batarya çıkar,
batarya tak
usb tak
ok de
Flash işlemi başlayacaktır,(
waiting 25
den geriye saymaya başladığı zaman telinizi çıkartıpPhoenixi kapatın)bittikden sonra telefon susacaktır.

telefonum n8
bu bölümü eksiksiz yaptım.şimdi
iscandinavya
yazılımı yüklü ben türkçe belle refresh yüklemek istiyorum
product codum :059c8t6 ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız çok sevinirim

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
verdiğim siteden n8in en eski yazılımını indirip verdiğim phoenix 2011 le flashla.sonrada istediğin türkçe yazılımı flashla

eser388

Üye
ELİNE SAGLIK GÜZEL BI ÇALIŞMA OLMUŞ SON SURUM BELLE REFRESH DEN ANNA YA DONDUM YAZDIKLARININ HARFIYEN YAPTIM SADECE ANNAYI FLASH LARKEN (TEKRARrefubish ) DEGILDE SOFTWARE UPDATEYI TIKLAYINCA KURDU

• Beğen
Tepkiler: YkPkY

Üst Alt