Müjde!!! S^3 Downgrade!!Belleden Dönmek İsteyenler (E6,E7,C7,C6,X7,vb.) GÜNCELLEME 29.02.2012

Sponsorlu Bağlantılar

MertcaN9

MertcaN9

Üye
N9 açılışını ayriyetten yapamazmıyız şu an ki bellenin üstüne. ben annaya geçmek istemiyorum ama açılışı çoook istiyorum :hmmm

ltfcn01

ltfcn01

Üye
yakup abıcım orjınal anna temasını paylasırmısın telden gırıyorum ama zıp yada sıs olursa super olur

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
N9 açılışını ayriyetten yapamazmıyız şu an ki bellenin üstüne. ben annaya geçmek istemiyorum ama açılışı çoook istiyorum :hmmm

kullandığın sürümü göndermen lazım bana.artı çözünürlükleri farklı olduğu için kendim deneme yapamam.
core.fpsx ve rofs2'ni gönderirsen üzerinde çalışırım.

----------Eklendi @ 01:58:12 ---------- Yazıldı @ 01:56:03 ----------

yakup abıcım orjınal anna temasını paylasırmısın telden gırıyorum ama zıp yada sıs olursa super olur

şuan olmazda yarın uğraşırım

MertcaN9

MertcaN9

Üye

kullandığın sürümü göndermen lazım bana.artı çözünürlükleri farklı olduğu için kendim deneme yapamam.
core.fpsx ve rofs2'ni gönderirsen üzerinde çalışırım.

----------Eklendi @ 01:58:12 ---------- Yazıldı @ 01:56:03 ----------

şuan olmazda yarın uğraşırım

C7 belle 607 kullanıyorum. ama onun dışında diğer dediklerini bilmiyorum ki :(

MertcaN9

MertcaN9

Üye
evet. gece uykulu uykulu yanlış yazmışım. ama cidden çok istiyorum açılış animasyonunu :(

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi

al abim orjinal anna temaları

MertcaN9

MertcaN9

Üye
değerli abicim benim isteğim ile de ilgilenirsen çok duacın olurum gerçekten :(

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ltfcn01

ltfcn01

Üye

al abim orjinal anna temaları

Sağolasın abim seni çok seviyorum ellerine sağlık.

ABİM CWF'de bir sorun var tema efektleriyle oynayınca temayı değiştirince yanı kısaca tema ayarlarıyla oynayınca font bozuluyor. Bozuluncada aşırı derecede kötü oluyor :(

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın abim seni çok seviyorum ellerine sağlık.

ABİM CWF'de bir sorun var tema efektleriyle oynayınca temayı değiştirince yanı kısaca tema ayarlarıyla oynayınca font bozuluyor. Bozuluncada aşırı derecede kötü oluyor :(

:) saol abim.
sizlerde olan sorunlar bende niye hiç olmuyor.aynı yazılımı kullanıyorum.hiçbir sıkıntı yok.anlamış değilim

saynesim

saynesim

Üye
arkadaşlar bu yazılımı yükledikten sonra normal naviden indirdiğimiz orjinal annayı yükleyebilirmiyiz

haggar73

haggar73

Üye
25.008 yükleniyor daha eski si olumsuz. En azından c7 de kardeşim. Diyerleri ni bilmiyorum

cross_fire

Üye
e7 de de aynı sonuc 25.008 yukleniyo orjinal belleyi bekliyoruz

saynesim

saynesim

Üye
çok kötü oldu denedim ne orjinal anna nede belle yükleniyor orjinal belleyi beklemekten başka çare kalmadı bilginize belleyi tekrar yüklemek istiyen arkadaşlar yüklememenizi öneririm

haggar73

haggar73

Üye
çok kötü oldu denedim ne orjinal anna nede belle yükleniyor orjinal belleyi beklemekten başka çare kalmadı bilginize belleyi tekrar yüklemek istiyen arkadaşlar yüklememenizi öneririm

inşaALLAH orijinal bellede sorun çıkmasa...

prof_81

Üye
c7 ye yükledim biraz sıkıntılı oldu sonra naviden indirdiğimi yükledim türkçe dil yok bana sadece türkçe dil dosyasını atabilirmisiniz?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
orjinal annayı yüklersiniz ama alt versiyona düşemezsiniz.bir önceki kullandığınız belle versiyyonunuda yükleyemezsiniz.bir üst sürümü beklemek zorundasınız arkadaşlar.
bu yazılımın orjinalinde türkçe yok

----------Eklendi @ 16:33:59 ---------- Yazıldı @ 16:29:57 ----------

c7 ye yükledim biraz sıkıntılı oldu sonra naviden indirdiğimi yükledim türkçe dil yok bana sadece türkçe dil dosyasını atabilirmisiniz?

tr dil bu e6nın

C7

prof_81

Üye
sabırla bekliyoruz arkadaşım teşekkürler :)

Üst Alt