Müjde!!! S^3 Downgrade!!Belleden Dönmek İsteyenler (E6,E7,C7,C6,X7,vb.) GÜNCELLEME 29.02.2012

Sponsorlu Bağlantılar

DustoJniK

DustoJniK

Üye

Buyur Arkadaşım Kendi CFW 'm ...

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Ben teşekkür ederim... yakup kardeşim..

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=3]tesekkurler guzel konu olmus.
E6 kullananlara bir cozum olmus bence.
[/sıze]

felaket bunalmıştık

----------Eklendi @ 01:57:33 ---------- Yazıldı @ 00:55:00 ----------

ya font zaten small dada ben dhaada küçültmek istiyorum font magnefilier i bulamazmıyız

onun haricinde evet güçten kaynaklı arka ışık durumu ama bellede en düşükte bile klavye iyi aydınlanıyordu neyse bakıcaz ona

telefonda kullanılan son sürüm lisanslı ve ücretli arkadaşım,piyasada yok sana uda dosyasını veriyorum.rm-609 klasörünün içindekiyle yer değiştir.

Phoenixle-Frimware Update-options-üstteki dosya sıralamasından-uda.fpsx'e çift tıklayın. Karşına çıkan pencereden Backup/Restore ve Refurbish seçeneklerinin işaretli olduğuna emin ol ve ok'le. Tekrar üstte kırmızı renkli dosya varsa Delete'leyin ve ok'le, Firmware Update ekranından Update Software'ye tıkla,

ama ilerde format atarsan teline yine o program silinir telefonundan,o yüzden geri istiyorsan hep bu yöntemi uygula.

E6 uda fpsx

• Beğen
Tepkiler: lprmrtkck
farukbekl

farukbekl

Üye
Abi Allah Senden Razı Olsun... Beni Şu Belle Balasından Kurtardın Daha Nediyim ... Tekrar Teşekkür Ederim...Eksik Olma..

lprmrtkck

Üye

felaket bunalmıştık

----------Eklendi @ 01:57:33 ---------- Yazıldı @ 00:55:00 ----------

telefonda kullanılan son sürüm lisanslı ve ücretli arkadaşım,piyasada yok sana uda dosyasını veriyorum.rm-609 klasörünün içindekiyle yer değiştir.
"Refurbish" yerine Update software" tikine tıkla.bitimi bekle.hiçbir bilgin ve ayarın değişip silinmez,istediğin programı menüde uygulamada görürsün.
ama ilerde format atarsan teline yine o program silinir telefonundan,o yüzden geri istiyorsan hep bu yöntemi uygula.

E6 uda fpsx

eyvallah yardımın için bende bunu yapmayı düşünüyordum sen benden önce davranıp yardımcı olmuşsun tekrar teşekkür ederim

yükledimde geri gelmedi :/

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
haggar73

haggar73

Üye
kardeşim herşeyden önce eline ve emeğine sağlık. C7 belle'ye sorunsuz yüklendi. Ancak şimdi belle yüklenmiyor.:))

Var mı bir çözümü?

Yaklaşık 6-7 saattir uğraşıyorum olmuyor. diyeceksin ki Neye Yükledin O Zaman. Valla Merak kardeşim.

Şu acabalar bitirdi beni :)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah yardımın için bende bunu yapmayı düşünüyordum sen benden önce davranıp yardımcı olmuşsun tekrar teşekkür ederim

gelmesi lazım,birde ben deneyim.

----------Eklendi @ 15:32:51 ---------- Yazıldı @ 15:27:48 ----------

kardeşim herşeyden önce eline ve emeğine sağlık. C7 belle'ye sorunsuz yüklendi. Ancak şimdi belle yüklenmiyor.:))

Var mı bir çözümü?

Yaklaşık 6-7 saattir uğraşıyorum olmuyor. diyeceksin ki Neye Yükledin O Zaman. Valla Merak kardeşim.

Şu acabalar bitirdi beni :)

bi önceki yüklü olan belleyle aynı sürümü yüklüyorsan yüklenmeyebilir.bende denedim yüklenmedi.orjinal belleyi bekliyorum,onun versiyonu yüksek olacak çünkü

haggar73

haggar73

Üye
Teşekkürler kardeşim. Anladım. De sene yedik aslan gibi cfw'yi. Neyse canımız sağolsun bekleyeceğiz artık

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi

Phoenixle-Frimware Update-options-üstteki dosya sıralamasından-uda.fpsx'e çift tıkla. Karşına çıkan pencereden Backup/Restore ve Refurbish seçeneklerinin işaretli olduğuna emin ol ve ok'le. Tekrar üstte kırmızı renkli dosya varsa Delete'le ve ok'le, Firmware Update ekranından Update Software'ye tıkla,
geri gelecektir,araçların içine

----------Eklendi @ 17:55:00 ---------- Yazıldı @ 17:53:07 ----------

Teşekkürler kardeşim. Anladım. De sene yedik aslan gibi cfw'yi. Neyse canımız sağolsun bekleyeceğiz artık

:islik

lprmrtkck

Üye
backup/restore tick li değilmiş ondan olmadı şimdi tamamım

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
[h=2]
kujtim78' Alıntı:
kujtim78' Alıntı:
[/h] kujtim78

Dear Yakup,
I am Kujtim Ramadani from Macedonia (Tetovo - Kalkandelen)!
I own a Nokia E6 and have been dealing with mobile technology for a while now.
I wanted to ask if you could provide me with e rofs 2 file (for Anna) in German (since my phone came from Germany and it is a qwertz keyboard)!
Thank you very much in advance!
Best regards!

ready my friend- germany rofs2

kujtim78

Üye
Thank you very much.
May allah bless you!

ltfcn01

ltfcn01

Üye
Yakuppp abicim allah razı olsun telefon yanıcak diye korkuyordum artık sürekli kullanıyodum sürekli bir şarj sorunundan tutta şimdi deniyorum allah razı olsun tekrar ya çok dua aldın bu gün :)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Yakuppp abicim allah razı olsun telefon yanıcak diye korkuyordum artık sürekli kullanıyodum sürekli bir şarj sorunundan tutta şimdi deniyorum allah razı olsun tekrar ya çok dua aldın bu gün :)

allah cümlemizden razı olsun abimm.bi duanız yeter.
çok beğenecekin

ltfcn01

ltfcn01

Üye
Abi yazılım açılışıyla olsun herşeyiyle olsun dokunmatik hassasiyetiyle olsun süper , attan inip deveye bindik cidden =) telefona verdiğim paranın hakkını ilk defa alıyorum ÇAKMA BELLE'nin canı cehenneme :D

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Abi yazılım açılışıyla olsun herşeyiyle olsun dokunmatik hassasiyetiyle olsun süper , attan inip deveye bindik cidden =) telefona verdiğim paranın hakkını ilk defa alıyorum ÇAKMA BELLE'nin canı cehenneme :D
:oke: güle güle kullanacaksın abim

Otuz

Üye
abim şuana kadar bir şikayet gelmedi ellerine sağlık

Üst Alt