MuHaBBeT KuŞu KoNuŞTuRMa TaKTiKLeRi

Sponsorlu Bağlantılar

buketcik

buketcik

Üye
yahu hayvan konuşmayı bırak ötmez oldu bu nasıl takdik:ehe

buketcik

buketcik

Üye
ama öyle yaa hayvan tuaf davranır oldu sanki hayata küstü:aha:

karanlks

karanlks

Üye
saol

tempestshine

tempestshine

Üye
Hepsi doğru.Ama erkek kuşlar için geçerli.Mesela Maviş konuşamıyor.Çünkü dişi ..

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
benim vardı eskiden omuzuma kondurup geziyordum :D

dr fire

dr fire

Üye
ben kuşumu küçükken ağzımdan besledim fındık, fıstık, kurabiye parçalarını ezip veriyodum hâlâ bayılır onlara, birlikte ders çalışırdık. şimdi 5buçuk yaşında benim adımı, annecim, babacım, eşşek, panço, hadi, manyak, abim ve birçok kelimeyi söylüyo :P:

oyunussago

Üye
Benim kızım 5 yaşında :) Konuşturamadım bir türlü, erkekler konuşuyormuş meğerse :)
Ama ona rağmen bizi taklit etmeye çalışıyor, öpücükler ıslıklar tamam ama adını söyletemedim bir türlü :) Bu saatten sonra da konuşmaz artık sanırım.. Ama konuşsa da konuşmasa da onu çok seviyorum :)
benim kuşum kız alalı 2 ay oldu ve babacık, aşkım diyor yani bence kızlarda onunla çok ilgilenirsen konuşabiliyor bence ümidini kesme arkadaşım devam et

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ya dişi kuşlar konuşmuyor aslı varmı bunların benim besleyen arkadaslar varda onlar sürekli erkek kuşlar konuşurlar diyorlar

ysn5836

ysn5836

Üye
tesekkurler :)

technoshark

technoshark

Üye
Genelde sadece erkek kuşların konuştuğu bir gerçek, sebebi ise dişi kuşların bizim bayanlarımız gibi kaprisli olmaları :) ne konuşuçam be seninle diyorlar içlerinden :D

• Beğen
Tepkiler: MaxiShe

MaxiShe

Üye
Ben kendime yavru bir kuş aldım 1,5 aylık.Fakat benim alğım kuş dişi bir kuş.Ben özellikle yavru aldım konuşması için.Sizce dişi oluşu konuşmasına engelmi?

- - - Eklendi - - -

:d:

hikmet366

hikmet366

Üye
:tşk:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ben kendime yavru bir kuş aldım 1,5 aylık.Fakat benim alğım kuş dişi bir kuş.Ben özellikle yavru aldım konuşması için.Sizce dişi oluşu konuşmasına engelmi?

- - - Eklendi - - -

:d:
dişileri konuşturmak imkansız gibi bir sey genelde erkekler konusuyor

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn

aslan21aslan

Üye
muhabet kuşunun yaşı nasıl beli olur

tempdroid

tempdroid

Üye
Laf at ona bak konusmuyormu

helppo

helppo

Üye
bilgiler için teşekkürler

Çapkın1907

Üye
Arkadaşlar ben kusumu alalı 2 hafta oldu her gun aynı kelımeyı tekrarlıyorum sankı konusacak gıbı mırıldanıyor sebebı nedır

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Çok güzel bir konu eline sağlık. Şu konuşturan ilacın belli bir markası varsa verir misin ?
Oha 2009'da açılmış konu :o