MT manager v15.08.15 uygulama türkçeleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

mugrib

Üye
    Konu Sahibi
MT manager v15.08.15 uygulama türkçeleştirme
Arkadaşlar bence bu uygulama türkçeleştirme hususunda en iyi uygulama sistem uygulamalarını bile türkçeleştiriyor. Bence bu bilgisayardan daha pratik uygulama hakkında fazla bilgiye gerek yok zaten her tarafını türkçe yaptım türkçeleştirme bizzat bana aittir. Utanmayan kendisi yapmış gibi paylaşabilir zararı yok

İndirme linki

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN, rear2011, By YusufEMRE ve 2 diğerleri

scream_o4

scream_o4

Üye
Root gereklimi kardeşim biraz daha bilgi verirmisin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seyits

Üye
Tşk. Siteden indirdim ama apk yüklenmiyor :Derleyici Hatası" veriyor, Kardeşim.

sefalet

Üye
Php olarak iniyor ismini apk olarak degistirdiginde yuklenmiyor duzeltin lütfen

Teks@s

Teks@s

Üye
Apk olarak indi fakat x uygulama yüklenmedi hatası verdi root gerekiyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Uygulamadan görüntüler ve versiyon bilgisini eklersen daha doğru ve kurallara uymuş bir konu olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
Uygulama yuklenemedi hatasının sebebi nedir. Gözden geçirirmisiniz mümkünse.

nakliyat

Üye
Apk olarak iniyor fakat uygulama. Yuklenemedi hatası var yuklenmiyor malesef

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
15.08 sürümü bu çeşitli versiyonları var yani son versiyonu değil ve sözlük eklenmiyor. Yeni versiyonu 2.1 olanı (MT Manager 20.01) o da paylaşıldı zaten.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
mustafaaa35

mustafaaa35

Üye
uygulama yüklenmiyor

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arkadaşlar bence bu uygulama türkçeleştirme hususunda en iyi uygulama sistem uygulamalarını bile türkçeleştiriyor. Bence bu bilgisayardan daha pratik uygulama hakkında fazla bilgiye gerek yok zaten her tarafını türkçe yaptım türkçeleştirme bizzat bana aittir. Utanmayan kendisi yapmış gibi paylaşabilir zararı yok

İndirme linki

Çeviri için önce teşekkürlerimi burdan bildirmekte yarar var. Çünkü emek vermişsiniz. Konuya biraz görsel de ekleseydiniz daha güzel olurdu.

Lakin;
Paylaştığınız uygulamanın orinal ismi: MT File Manager dır. ve bu türkçeleştirdiğiniz uygulamanın daha yeni sürümü piyasada mevcuttur. Şu anda çevirisini yapmış olduğunuz uygulamanın son sürümü: MT File Manager v13.03.16'dır.

Çeviriniz sonucu uygulamayı imzalamayı unutmuşsunuz sanırım. Bu yüzden indirenler yükleyemiyor. Ben sizin yaptığınız çeviriyi indirip imzaladım. merak edip dileyen cihazına aşağıdaki eklentiden indirdikten sonra yükleyip deneyebilirler.

Daha önce benim paylaştığım MT Manager 2 v2.0.1 fu ll (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

uygulamasına benzer özelliklere sahiptir. Ama daha az gelişmiş özellikleri vardır, sözlük ekleme, sözlükten çeviri yapma desteği yoktur bunda. Çeviri yapmak için Root olmadan ve internet olmadan da kullanılabilir. (root izni, bazı seçenekler için istenebilir)

Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN, Mesut Aktaş, seyits ve 2 diğerleri

mugrib

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kusura bakmayın ilgilenemedim linki yeniledim apk olarak yüklüyorum ama ben indirmeyi denedim dediğiniz gibi php olarak iniyor sebebini bende anlamadım ancak uzantısını apk olarak değiştirirseniz yükleniyor

'Şeref'

Emekli Yönetici
Bir çok upload sitesi hızlı indirme kipi kullanan tarayıcılarda sorun yaratıyor.. şimdi Samsung web tarayıcısıyla indirdim sorun yok apk olarak indi ve sorunsuz yüklendi.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın ilgilenemedim linki yeniledim apk olarak yüklüyorum ama ben indirmeyi denedim dediğiniz gibi php olarak iniyor sebebini bende anlamadım ancak uzantısını apk olarak değiştirirseniz yükleniyor

13 üncü mesajda verdiğim eklentiyi indirip dene.

Sahin26x

Sahin26x

Üye
Truva ati var uygulamada

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ

Üst Alt