msvdrive - (3230 bluetoothtan gönderilen mesajı hafıza kartına Kaydetme)

Sponsorlu Bağlantılar

ıamshımsek

Üye
Saolun ben 3230 kullanıyorum fakat desteklenmeyen dosya biçimi dedi neden olabilir?

corchy

corchy

Üye
warol

sivane

Üye
saqoln

AHMET8368

Üye
emeğin için çok sağol kardeş msv drive indirdim lakin benim telefon 3230 ve uygulama yöneticissi bu programı kabul etmiyor yani desteklemiyor diyor ne yapabilirim??????? teşekkürler

kanka99

Üye
saygılar kardeşim az kalsın telefonumu çöpe aracaktım ama senin sayende ve sizin sayenizde telefonumu çöpe atmaktan kurtuldum helel be allah razı olsun sizden ayrıca benim tel,3230 dur tam bana göre:oke::)

34yasin34

Üye
paylaşım için saol

misafir484

misafir484

Üye
teşekkürler

bora_16

Üye
saol

ZaZuM

ZaZuM

Üye
tşk bende mp3 alabilmek için neler çekiyodum çok saol

FUAT38

Üye
Teşekkürler

chekirdek

Üye
arkadaslar tel'e msvdrive atıyorum yukleyeceğim zaman dosya bozuk diyo.acil yardım? ne yapcam

--------------- Ekleme ---------------

ben yuklemeye calısıyorum dosya bozuk diyo ne yapcam

silop_kms

silop_kms

Üye
eline sağlık paylaşım için teşekkürler

chekirdek

Üye
arkadaşlar 3230 da video tam ekran izlenmiyor acil yardım bildiginiz program var mı?tam ekran izlemek için

hasancbr

Üye
abi 6600 icin yüsek ses programı varmı varsa nerde

Emre-45

Emre-45

Üye
teşekkürler

hamzaxs

Üye
kardeş güzel program ama bunu tekrar telefon hafızasına nasıl alıcaz??? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun...

ercu123

Üye
ben bu programı tel.hafızasına yükledim ama programa tıklayıp aç dediğimde açılmıyor,mesajlar/diğer ayarlar'a bktığımdada gözükmüyor ne yapmam lazım acaba ?

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Arkadaşlar programı yukledıkten sonra bır kez menuden programa gırmenız yeterlı telefon bı kac sanıye hıcbısey yapmadan beklıo sonra normale donuyo . Sonra mesajlara bı gırıosunuz yukarıda hafıza kartı sımgesı çıkmış oluyo , yanı artık gelen mesajlar hafıza kartına atılıcak sekılde ayarlanmıs oluyo (telefonu her kapatıp acısınızda programa tekrar gırın cunku telefonu kapatıp actıgınızda tel eskı halıne donuo )......Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :oke:

1Ceko

Üye
Arkadaşlar programı yukledıkten sonra bır kez menuden programa gırmenız yeterlı telefon bı kac sanıye hıcbısey yapmadan beklıo sonra normale donuyo . Sonra mesajlara bı gırıosunuz yukarıda hafıza kartı sımgesı çıkmış oluyo , yanı artık gelen mesajlar hafıza kartına atılıcak sekılde ayarlanmıs oluyo (telefonu her kapatıp acısınızda programa tekrar gırın cunku telefonu kapatıp actıgınızda tel eskı halıne donuo )......Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Güzel yaptım programı açtım ekran gelmedi sonra menüye döndü mesajlara bir bastım takıldı 10dk dır bu halde teli kapatıp açınca düzeliyo ama bana bir faydası olmuyo yardımcı olabilirmisiniz?

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Güzel yaptım programı açtım ekran gelmedi sonra menüye döndü mesajlara bir bastım takıldı 10dk dır bu halde teli kapatıp açınca düzeliyo ama bana bir faydası olmuyo yardımcı olabilirmisiniz?

bak kardes o takılma bı kere senın telle alakalı programda takılma dıye bı sorun olmuyo olsa benımkınde de olurdu bu 1 :oke: ıkıncısı sen buyuk ıhtımal telefonu ılk actıgında dırekt o programa gırıp telefonun kendıne gelmesını beklemedın ya da telefonunda bu uygulamanın yuklenmesını engelleyen bı program ya da dosya var mumkunse hard format at (tabıkı once dosya ve programlarını yedekle bır yere ) sonra program ve dosyalarını gerı yuklersın :)

Üst Alt