MSN Windows Live Messenger v6.100.1003 S60v3 Signed (Update:14.01.10) Çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi

futbol123

futbol123

Üye
sağol

dmxyasin

dmxyasin

Üye
teşekkürler...

gezicier

Üye
eline emegine saglik

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın

JusTk1Nq.

Üye
n73 me de çalışırmı kardeş ???

yusufzihas

yusufzihas

Üye
E66 yükledim sorunsuz çalışıyor emeğinize sağlık teşekkürler

alp2er

Üye
programı yuklemek ıstedıgımızde uyarı verıyor ve "telefon araması yapma mıkrofonu kullanma mesaj gonderme vb seylere ızın verılsınmı kabul edıyormusunuz " gıbı bır uyarı gelıyor. yanı resmen casus yazılım. trojen!

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
programı yuklemek ıstedıgımızde uyarı verıyor ve "telefon araması yapma mıkrofonu kullanma mesaj gonderme vb seylere ızın verılsınmı kabul edıyormusunuz " gıbı bır uyarı gelıyor. yanı resmen casus yazılım. trojen!
O kadar önemli bilgilerin var mı :)

ERDALGFBXX

Üye
E65 de sureklı hata verıyor bu tarz programlar anlamadım nedendır

aras_dy

Üye
tesekkurler

ibocan123

ibocan123

Üye
çok teşekkürler...

roethlisberger

roethlisberger

Üye
N93te çalışıyor. emeğine sağlık.

gtr10R

Üye
enesente adlı uyenin sorununa cevap:
Kardeşim
bu nasıl bir programdır msn adresimi pc den açamıyorum artık açıyorum 2 sn sonra kapanıyor telefona bakıyorum açıkmı diye oda kapalı internet yok hatta telefonu kapattın gene yok msn gitti hesabım açılmıyor hayırlı işler.

:oke:Kardeş cepten msn yi tekrar aç, ardından oturumu kapat diyerek çık sonra pc den dene %200 açılacaktır,
eger bu sekılde cıkıs yapmazsan cep msnden teli kapatsanda interneti kessende pcden acamazsn cunku hattan dusmuyor, zamanında başıma geldi:bye2:

masal_prensi

masal_prensi

Üye
teşekkürler

s.aydogdu

s.aydogdu

Üye
tşkkurler

@bcz_no

Üye
Hepsini denedim nerdeyse forumdaki tek çalışan bu diğer konular silinse iyi olur boşa yüklüyoruz teşekkürler

Üst Alt