MSN Windows Live Messenger v6.100.1003 S60v3 Signed (Update:14.01.10) Çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
MSN Windows Live Messenger v6.100.1003 S60v3 Signed (Update:14.01.10) Çalışıyor.
MSN Windows Live Messenger son sürümüdür. N95 te tarafımdan denenmiştir, çalışmaktadır.
Güle güle kullanın arkadaslar,

teşekür butonuna basmayı unutmayalım:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gs_t, SHS, BrainFree ve 152 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler:good:
Dosyalar Eklendi

haluk1964

Üye
eline saglık

silop_kms

silop_kms

Üye
Emeğine sağlık...

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanın arkadaslar

readone

Üye
Ellerine sağlık gerçekten çalışıyor. Ama bir de türkçe olsaydı keşke...

ozkanyaman

Üye
dostum öncelikle eline sağlık. E71 de çalışır mı sence bu ?

enesente

Üye
Kardeşim
bu nasıl bir programdır msn adresimi pc den açamıyorum artık açıyorum 2 sn sonra kapanıyor telefona bakıyorum açıkmı diye oda kapalı internet yok hatta telefonu kapattın gene yok msn gitti hesabım açılmıyor hayırlı işler.

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim
bu nasıl bir programdır msn adresimi pc den açamıyorum artık açıyorum 2 sn sonra kapanıyor telefona bakıyorum açıkmı diye oda kapalı internet yok hatta telefonu kapattın gene yok msn gitti hesabım açılmıyor hayırlı işler.
bu programı ben de kullanıorum ve 300 den fazla üye de indirmiş hiç kimsenin böle bi sorunu olmamıs sen de olması cok tuhaf. msn ni acamamın nedeni baska bir sey olmasın. sonucta burdakı konulardan insanlar faydalanıo. emin olup konussak daha mantıklı degıl mı

23xx

23xx

Üye
Eline saglık

cellboy

Üye
arkadaslar bende e 71 var ve bu wındows lıve messengerı wlan la acamıyorum,baska arkadaslardada aynı problemlerı yasayanları gordum,baglantı noktasını turkcell secınce acılıyo fakat wlan noktası secılınce acılmıyo neden acaba ve bı cozumu varmı bu durumun...

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bende e 71 var ve bu wındows lıve messengerı wlan la acamıyorum,baska arkadaslardada aynı problemlerı yasayanları gordum,baglantı noktasını turkcell secınce acılıyo fakat wlan noktası secılınce acılmıyo neden acaba ve bı cozumu varmı bu durumun...
arkadasım ben wlan da kullanıyorum. senın wlan sinyalin ya düşüktür ya da parolanı yanlıs gırıyosundur. modeme yakın bır yerde denermısın. bir de ilk açılışta bıraz gec surebılır acılması e-postalardan dolayı eşitleme yapıyor bazen

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
arkadaslar bu son surum degil eski surumden hic bi farki yok sakın indirmeyin

--------------- Ekleme ---------------

sakın indırmeyin eski surum

habbuj

habbuj

Üye
sağol bir önizleme koysaydın keşke

blackice75

Üye
teşekkürler...

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu son surum degil eski surumden hic bi farki yok sakın indirmeyin

yeni sürümü nedir yazsaydın barı linki indirirdi insanlar. bilmeden yorum yapma sürümü yazıyor orda.

osbir

Üye
kardeş ben bu forumda ne kadar live messenger varsa indirdim telfn sürekli sertifika hatası diyor. ne yapmam lazım bi yardım eder misin??? Telefonum E71

sorunu hallettım: uygulamalar>ayarlar>yazılım yükleme>tümü seçtim yuklendı tesekkurler.

Üst Alt