MSN Messenger msn de:daha yeni bir sürüm var.devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir.yazısı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ugultu0746

Üye
çok sğl kardeş;)

yeni kullanıcı

Üye
blackrebel çalıştı dediğin sewdali nin gösterdiği şekilde mi yoksa salih'in dediğini mi uyguladın?
Ona göre uyguliicam ben de bir an önce sorun kalksın...

gnc52

Üye
teşekkürler

blackrebel

Üye
Bilmeden yorum yapmayın çaresi var hemde öyle uyumluluk modu vb yapmadan

İndirin bu programı içindeki 2 dosyası messenger klasörüne kopyalayın aynısı var değiştir deyin açın bakalım 2009 a gerek varmı :)

Link açmazsa burada da var ilgili program

bu çalıştı arkadaşlar

bysss

Üye
arkadslar ya bu msxblas olan siteden de indirip buraya çıkart falan hepsini yaptım ama hala msn nin exe ye çift tıkladıgımda bişiler yüklemeye çalışıyo. Konunun başındaki mesajdaki resim geliyo napıcaz belli degil ya ortak bir iş yeri yönetiyorum msn olmadan işler olmaz :((

yeni kullanıcı

Üye
teşekkürler...

AHMET ÇANKIRI

Üye

burdaki dosyayı indirin içinde açıklama var yeni msn kapalıyken bile bilgisayarı yavaşlatıyor ben bu yöntemle 8.5 u rahatça kulanıyorum

--------------- Ekleme ---------------

burdaki dosyayı indirin içinde açıklama var yeni msn kapalıyken bile bilgisayarı yavaşlatıyor ben bu yöntemle 8.5 u rahatça kulanıyorum

cagri_ali

Üye
teşekkkürler arkadaşlar paylasım için ...

TAKIL

Üye
olmuyor 2000 e getirdim her şeyi yaptım açılmasıyla kapanması bir oluyor

akin78

akin78

Üye
Arkadaşlar ben söylenenleri aynen yaptım ve oldu gerçekten maxicep süpersiniz çok teşekkür ederim...

enesimmortal

Üye
umarım olur sevdali kardeş

raxas

Üye
BOLE GUZEL BI CVP YAZDIGIN ICIN TESEKURLER KARDESIM SAOL COK UGRASTIM SENIN SAYENDE YAPTIM SONUN TESEKUR EDERIM COK GUZEL BI PAYLASIM:heyo:

senelerr

Üye

bu linkte 7.5 var kurulum istemiyor kopyala yapıştır üst versionu isteyen olursa mesaj atsın onu koyalım...

Üst Alt