MSI Afterburner Kendiliğinden Tüm Değerler Max'ta?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
MSI Afterburner Kendiliğinden Tüm Değerler Max'ta?
Overclock yapmak için MSI Afterburner indirdim fakat programı açtığımda 2 MHz çubuğu da en sonda görünüyor . Ekran kartı driverini DDU ile kaldırıp kurdum fakat sonuç yine aynı . Nedir çözümü? (Overclock tehlikeli muhabbetine girmeden sadece çözüm yazmanız rica olunur)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Overclock tehlikeli :D Ekran Kartın Uyumlumu Msı nın Programına? Hangi Firmanın? Ben Zotac ta Denemiştim Nvidianın Ayrı Programı Var Performans Diye Onu İndirip Sonrada Nvidianın Kendi Programından Giriyordum Falan Filan

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
AMDnin kartı da amd gpu clock bilmem ne bilmem ne programı var herhalde onu deneyeceğim
Mesaj birleştirildi:

AMD'nin kendi programı no valid devices found diyor herhalde ekran kartı desteklemiyor ya :/ AMD Mobility Radeon HD 5470
Mesaj birleştirildi:

Açar açmaz böyle

Son düzenleme:
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
AMDnin kartı da amd gpu clock bilmem ne bilmem ne programı var herhalde onu deneyeceğim
Mesaj birleştirildi:

AMD'nin kendi programı no valid devices found diyor herhalde ekran kartı desteklemiyor ya :/ AMD Mobility Radeon HD 5470
Mesaj birleştirildi:

Açar açmaz böyle
Belki de öyle uygun.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Açar açmaz böyle
Ben Amd Mobility Readon 4850 kullanıyorum . Çatır çatır overclock yapıyorum. Msı afterburner yetmiyor. Catalasty Control Center üzerinden dahasını da yapıyorum. Ram hızını yükseltiyorum. Emin misin doğru driver kurduğuna?
Bak bu konuda mevcut ETS 2' yi Nasıl Stabil Oynarsınız ?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben Amd Mobility Readon 4850 kullanıyorum . Çatır çatır overclock yapıyorum. Msı afterburner yetmiyor. Catalasty Control Center üzerinden dahasını da yapıyorum. Ram hızını yükseltiyorum. Emin misin doğru driver kurduğuna?
Bak bu konuda mevcut ETS 2' yi Nasıl Stabil Oynarsınız ?
Eminim hocam . Şöyle bir şey var yalnız , bu ekran kartı şirket ATI iken vardı . Şu an laptobun kendi sitesinde taa 2012 nin mi ne driveri var . Sonra şirket satın alındı ismi AMD oldu . Şimdi otomatik driver kuran AMD programı da desteklemiyor bunu . Yine de internette bakıyorum aynı modele millet overclock yapmış . Çözemedim sıkıntıyı :/
Mesaj birleştirildi:

Şöyle birşey yaptım bilmiyorum iyi mi yaptım ama deneyeceğim . Kısayolun sonuna -xcl ekini ekledim . Başlatınca almanca saat sınırı genişletildi yeniden başlatın dedi . Başlattım şu an sınırdaki gibi 750 - 800 değerlerini gösteriyor ama maximum olarak değil daha ilerletilebilir görünüyor . İnşallah yakmam :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Eminim hocam . Şöyle bir şey var yalnız , bu ekran kartı şirket ATI iken vardı . Şu an laptobun kendi sitesinde taa 2012 nin mi ne driveri var . Sonra şirket satın alındı ismi AMD oldu . Şimdi otomatik driver kuran AMD programı da desteklemiyor bunu . Yine de internette bakıyorum aynı modele millet overclock yapmış . Çözemedim sıkıntıyı :/
Mesaj birleştirildi:

Şöyle birşey yaptım bilmiyorum iyi mi yaptım ama deneyeceğim . Kısayolun sonuna -xcl ekini ekledim . Başlatınca almanca saat sınırı genişletildi yeniden başlatın dedi . Başlattım şu an sınırdaki gibi 750 - 800 değerlerini gösteriyor ama maximum olarak değil daha ilerletilebilir görünüyor . İnşallah yakmam :D
Catalasty control center uygulamasının uygun versiyonunu iindirip onunla denesene. Bios güncellemesi yap.

Üst Alt