mp3 siteleri kapatılıyo inşallah forumlara sıçrama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CisSe

Üye
bence iyi oldu cunku yeni bir cd cıkıyor ardından 1 gün sonra sitelerde bedava bence kapatılmalı

puraq

Üye
paylaşım programları varken hiç bişi olmaz
:artı: emule sağolsun :artı:

serdar06288

serdar06288

Üye
sırf korsan için yapıyolar bunları arada bizde gidiyoruz işte

CisSe

Üye
gidilecek abi bak senin bi kasedin veya cdlerin cıksa ve cok tutulsa millet cdni değilde mp3 sitelerinde indirse iyim adam nerden satacak bu cdleri adam mahvolur satmasını bırak millete rezil olur kasedi az satıyo diye

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by CisSe@Sep 9 2005, 09:33 AM
gidilecek abi bak senin bi kasedin veya cdlerin cıksa ve cok tutulsa millet cdni değilde mp3 sitelerinde indirse iyim adam nerden satacak bu cdleri adam mahvolur satmasını bırak millete rezil olur kasedi az satıyo diye
[post=160099]Quoted post[/post]​

bu saatten sonra onune geçemezler korsanın. sanançı da sesine guveniyorsa halk konserlerinden kırcak parayı.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Sep 9 2005, 01:20 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Sep 9 2005, 01:20 AM)</div><div class='quotemain'>Paylaşım programlarında virüsler cirit atıyor resmen... :off:
[post=159918]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-Gokhan43
@Sep 9 2005, 01:45 AM
Benim için dert değil :ehe:

Ares var Ares :D
[post=159948]Quoted post[/post]​
[/quote]

ewet ya hepsi virus dolu hayatımda ares kadar virus lu bi paylaşım programı görmedim 2 kez format attım onun yuzunden

sakın ares kullanmayın

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
:( :( :(
hayırrr olamz nerden indircez mp3leri falan :&#39;(
artık bi program indirmek sart oldu desenize

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by m.ozan+Sep 9 2005, 10:12 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(m.ozan &#064; Sep 9 2005, 10:12 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-CisSe@Sep 9 2005, 09:33 AM
[post=160099]Quoted post[/post]​

bu saatten sonra onune geçemezler korsanın. sanançı da sesine guveniyorsa halk konserlerinden kırcak parayı.
[post=160117]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]heyt be gözün sefem kardeş konuş ağzından bal damlıyo :D haklısın falla adamlar bi şarkı smylüyor alıyorlar milyarları :) asgari ücretlide işçi tabyiki alamaz orjinal cd sini böyle olursa yarın öbürsügün cd&#39;ler 100%100 zam koyarlar :off: :haha:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 9 2005, 01:45 AM
Benim için dert değil :ehe:

Ares var Ares :D
[post=159948]Quoted post[/post]​
Ya o da kapatılırsaa. :&#39;( :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ares nasıl kapatılsın ki ?

Ares&#39;e güveniyorum ben :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt