Motorola motoluxe mü sony ericsson xperia x10 mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anl001

anl001

Üye
    Konu Sahibi
Motorola motoluxe mü sony ericsson xperia x10 mu ?
Arkadşlar motorola motoluxe aldım 700 tlye sıfır 79 tlyede sigorta yaptrdım ama ikinci el garantisi 10 ay devam eden xperia x10 vardı sizce hatamı yaptım ? xperia 560 liraydı

samety500

samety500

Üye
xperia x10 :)

rbogatepe

Üye
kardeşim ben motoluxe kullanıyorum ne sony ne samsung ne lg nede nokianın hiçbir modeline değişmem ben çok eski bir motorola kullanıcısıyım

• Beğen
Tepkiler: aLykEmAL

aLykEmAL

Üye
bende senelerdir motorola kullanıyorum herşeyden önce o sağlamlığı kaliteli ürünü hiçbir telde bulamadım.
Yani şuan elimde motoluxe var 2006da aldığım rokr e2 hala duruyor tuşlarının yazıları bile silinmedi joystiği filan sapa sağlam 6 senedir taş gibi telefon :D öncesinde c650 e 398 vs. kullanmıştım.
Yani herkesin kendi görüşü ama herzaman aynı fiyat telefonlarda geçtim çoğu zaman üst seviye telefonlar için bile motorola benim için bir adım önde =)

hayatperest

hayatperest

Üye
bence de motoluxe! experia iyi güzel hoş da motoluxe göre çok kaba denebilir. özellik olarak da hemen hemen aynı.

alonealone

Üye
motoluxe için Android 4.0 çıktı mı bilader ?

mahmutka

Üye
kesinlikle sony ben sony xperia neo v kullandım şimdi ise motoluxe kullanıyorum çooook pişmanım her tarafı berbat.
1 sesi çok kötü çıkıyor
2 dokunmatiği berbat
3 telefon biraz ısınınca kendini resetliyor.
4 android 4.0.4 daha ne zaman çıkıcak belli değil
ve dahası sen sen ol sonyden vazgeçme

aahmeeet77

Üye
yalniz motorola yetkilileri motoluxe icin 2.3.7 den daha ust bi guncelleme olamayacagini acikladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt