• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Motorola Earbuds 20 Liraya Kulaklık


MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Geçenlerde Bimde satılan bu kulaklığı aldım , biraz inceledikten sonra bir yazı paylaşmak istedim.

Motorola Earbuds' ı anlatmaya öncelikle kutusundan başlamak istiyorum . Motorola Earbuds şık bir kutuda geliyor . Kutu içeriğinde silikon başlıklar ve kullanma kılavuzu çıkıyor .
Motorola Earbuds klasik kablolu kulaklık sınıfında , bunu diğerlerinden ayıran tek fark Motorola üretimi olması ve buna rağmen fiyatının 20 tl oluşu.

Gelelim ses kalitesine , ses olarak fiyatına göre tatmin edici , ses yüksekliği gayet yeterli lakin ses yüksek iken baslar bozuluyor , ses kalitesinde azalma meydana geliyor. Telefonun amfisinden gelen bu aşırılığı engellemeyi başaramıyor.

Acayip bir örnek verecek olursam . Nokia 6230 HDS-3 kulaklığı ile gelir . Son sesi açtığında bile ses kalitesinde bir kayıp söz konusu değil.

Özetleyecek olursak ekolayzer ve ses ayarında ideal seviyeyi yakaladığınız zaman kaliteli müzik dinleme imkanına 20 liraya aldığınız Motorola Earbuds ile ulaşabilirsiniz. @Kaworu Nagisa
 
Son düzenleme:


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
20 Tlyi Kulaklığa Değilde Kutuya Harcamışlar Sanki :D
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Üst Alt