Motorola Droid X ve Droid 2 Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Motorola Droid X ve Droid 2 Root Yapma
Merhaba arkadaşlar. Bu makalemde siz değerli maxicep forum takipçileri için Motorola Droid X ve Droid 2 android akıllı telefonları için nasıl root yapılacağını basit bir şekilde anlatacağım. Bu konuda yer alan root yöntemi ile hem droid x hemde droid 2 model android telefonları root yapabilirsiniz. Bu yazıda bulunan root işlemleri sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasardan veya hatadan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Öncelikle işlemlere başlamadan önce mutlaka Droid X veya Droid 2 telefonunuzda bulunan bütün dosyaların yedeğini alın.
  • Cihazınızın pilinin en az %50 seviyesinde olmasına dikkat edin.
  • Cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun.
  • tıklayın ve root için gerekli olan uygulamayı indirerek telefonunuza atın ve apk dosyasını yükleyin.
  • Ardından indirmiş olduğunuz framaroot uygulamasını çalıştırın.
  • Karşınıza gelen ekrandan sadece altta bulunan root butonuna basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin.
  • Eğer root işlemi yarıda kalırsa veya hata verirse uygulamadan çıkın ve tekrar root butonuna basarak işlemlerin bitmesini bekleyin.
  • Root işlemleri bittikten sonra cihazınızı yeniden başlatın.
  • Ardından menüde supersu uygulamasının olup olmadığına bakın.
  • Eğer supersu uygulaması yok ise root işlemlerini en baştan adım adım tekrar yapın.

Ekli dosyalar

Üst Alt