Motorola ATRIX MB860 Root , Bootloader Unlock , Rom Yükleme Rehberi (DERLEME)

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye

Fatic

Fatic

Üye
Birde yeni kernelli epinterin android 4.2 romunu yüklemek istiyorum tavsiye edermisiniz
Eder gibiyim 3d oyunlar ve arayüzde performans belli bir sekilde artiyor ama parmak izi hdmi calsmiyor kamerada focus problemi var

bestboy1903

Üye
Telefonu formatladim öyle denedim yine aynı hatayı alıyorum. hepsiburada.com dan aldım ama bendeki telefon 4g olabilirmi çünkü nette 4g için farklı root olduğunu okumuştum

efsaneturk

Üye
Merhaba arkadaşlar. Motorola photon 4g telefonum var. Telefonum rootlu ve cwm kurulu. Ben telefonuma ait rom dosyalarını indiriyorum ve söylendiği şekilde yüklüyorum. Hata filan almıyorum. Ancak telefonumu reboot yaptığım zaman telefonum eski romu ile açılıyor çıldıracağım yardımcı olabilecek bi arkadaşımız vardır yardım rica ediyorum.
Yüklemek istediğim roma ait linki aşağıda veriyorum

Telefonuma orjinal rom flaşladım ben içerisindeki herşey gidecek diye beklerken şahsi verilerimin silinmediğini farkettim sizce bu normalmidir. Birde ben orjinal rom flaşlamadan önce romun bitanesini kurmak için aroma prep kurmuştum. Orjinal romu flaşladıktan sonra linkini verdiğim romu kurmaya çalıştığımda aroma nında silinmediğini gördüm. Acaba romları kuramama sebebim Aroma ile alakalı olabilirmi ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Bootloader açık mı?

yayad

Üye
Merhabalar ...

Konu güncellmi yükleyebilirmiyiz..

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Evet

selcukutahya

selcukutahya

Üye
Linklerin çoğu ölmüş hocam. Birde ben stok kullanıyorum telefonu root bootloader filan herhangi birşey yapmadım. Önerirmisiniz acaba ?