Motorola Atrix hakkında bilgi almak istiyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix hakkında bilgi almak istiyorum ?
Hayırlı akşamlar 15 dk önce Motorola Atrix sipariş ettim ancak doğru mu yaptım yanlış yaptım bilemiyorum. Fiyatı/Performans çok cazip geldi.Wonder almayı düşünyordum son anda vazgeçtim.Sizinde fikirlerinizi almak isterim sizce iyi bir seçim mi (En fazla 750 tl bütçem vardı) ?

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Bence iyi seçim hayırlı olsun sadece custom rom desteği az ama olsun fiyatına göre iyi telefon

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
doğru yaptın tabi :)

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
Teşekürler symbian kullanan bir kişiyim ama artık bıktım yani telefonun inciğini cinciğini biliyorum ama android çok farklı geliyor bana bakcaz artık teşekkürler cuma günü elime geçecek o zaman ayrıntılı yorumlarımı yaparım :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Fiyata göre en iyi seçimi yapmışsınız bence. Hayırlı olsun.

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
Teşekürler heyecan ile bekliyoruz kargodan gelmesini :)

alaStar

alaStar

Üye
Hayırlı akşamlar 15 dk önce Motorola Atrix sipariş ettim ancak doğru mu yaptım yanlış yaptım bilemiyorum. Fiyatı/Performans çok cazip geldi.Wonder almayı düşünyordum son anda vazgeçtim.Sizinde fikirlerinizi almak isterim sizce iyi bir seçim mi (En fazla 750 tl bütçem vardı) ?

en doğru seçimbu fiyatabundan iyisiyok :)

cukuleaks

Üye
Çok doğru seçim :oke:

ney27

Üye
ben 2 hafdadır kullanıyorum fiyatının üstünde bir telofon
ics güncellemesyok
motorola türkiye şubesi kapatıldıgı için yazılım destegi türkiyede yok
ancak forumlarda bulablirsin
2,3,4.yüklü olarak geliyor
adobe destegini çektigi için adobe.flasplayer 11 (güncelleme numarasını hatırlamıyorum ama sonu 16 ile bitiyoır)yüklemelisin
yüklerken apk maneger kullan
ilerde flash player bulamıyacagın için bilgisayarında kopyası dursun telofonunu yedekle

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
ben 2 hafdadır kullanıyorum fiyatının üstünde bir telofon
ics güncellemesyok
motorola türkiye şubesi kapatıldıgı için yazılım destegi türkiyede yok
ancak forumlarda bulablirsin
2,3,4.yüklü olarak geliyor
adobe destegini çektigi için adobe.flasplayer 11 (güncelleme numarasını hatırlamıyorum ama sonu 16 ile bitiyoır)yüklemelisin
yüklerken apk maneger kullan
ilerde flash player bulamıyacagın için bilgisayarında kopyası dursun telofonunu yedekle
Teşekkürler bu bilgiler için uyguluycam

ceycey12

Üye
S.a Batuhan Okuduğuma Göre Motorola Atrix Almışsın galiba alalı 1 ayı geçmiş bu süre zarfında telefonu kullandığın kadarıyla nasıl.Bir problem yada hata ile karşılaştın mı?

• Beğen
Tepkiler: ismuail
ismuail

ismuail

Üye
Evet cihaz Hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz ? donma takılma oyun performansı wifi vsvs ??

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
Evet cihaz Hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz ? donma takılma oyun performansı wifi vsvs ??
Teşekkürler takibiniz için burda bütün kullanıcı yorumlarım var http://www.maxicep.com/cep-telefonl...x-hakkindaki-kullanici-yorumlarim-709359.html Ancak 2 ay geçmesi ile birlikte bazı eklemeler yapayım
Telefona su an cm10 yani jb rom yukledım telefonda normal olarak kasma sıfır kesinlikle hiç bir sıkıntı yok herşeyı 10 numara çalısıyor.Arkadaşlar vs gordugunde zaten aşık oluyorlar ekran boyutu gayet ıyı kendı tarayıcısnda ufak kasmalar oluyor ancak operaya geçtiğiniz zaman gerçekten masaüstü bilgisayar deneyimi yaşıyorsunuz.Bide yanında verdiği aparat ile (hepsıburadadan alırsanız) klavye mause bağlıyabiliyorsunuz yani yok yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt