Motorola Atrix Cm10 JB Rom (Tavisiye 10 numara)

Sponsorlu Bağlantılar

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix Cm10 JB Rom (Tavisiye 10 numara)
Hayırlı akşamlar yeni bir rom ile karşınızdayız.Direk konuya girmek istiyorum Rom gerçekten çok iyi kasma donma hiç bir şey yok.Resmen aşık oldum cm7 kullanıyordum onda bile menüde kasmalar oluyordu ama bunda hiç bir şey yok. Android sürümü 4.1.2.
Şarj süresi sabah 6da attım romu resimde görüldüğü gibi şarjı.Wifi falan cok iyi.Seste bir artma var gibi geldi bana.Türkçe rom iyi yukelemler
Çalışmayan özellikler:

• Video Kamera kasıyor
  • Parmak okuyucu(zaten bi müddet sonra kullanmıyorsunuz)
Kurulum
  • Dosyaları sd karta atın
  • Telefonu android recvery ile açın
  • Bulun ve sırası ile yükleyin
  • Sistem ayarlarını resetleyin
  • Rom kullanıma hazır :)
Kendi Screenshotlarım
Video

Dosyalar verdiğim sırada yükleyin

Kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: ney27

alaStar

alaStar

Üye
oo Atrix de nasıl gider jelly bean biliyomusun :) :alkis

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
Hemde nasıl yükledim cihaz uçuyor :) 815 ram var :)

• Beğen
Tepkiler: alaStar
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
arkadaşlar bu gerçekmi :o

- - - Eklendi - - -

telefonu root mu yapıcaz tel orjinal yardımcı olabilecek varmı

alaStar

alaStar

Üye
arkadaşlar bu gerçekmi :o

- - - Eklendi - - -

telefonu root mu yapıcaz tel orjinal yardımcı olabilecek varmı

Evet kardş ilk önce root yapacaksın indirdiklerini sd karta atacaksın sonra rom manageri yükle ordan flash cwm seçeneğini uygulayıp install rom sd kartı seç seçenekleri işaretle ve sd ye attığın romu bul seç tamam de yüklensin sonra aynı işlenimi wipe ve backup seçeneklerini seçmeden gapps içinde yap işlem tamam hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: BatuhanOzalp77
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
şehir dışındayım telden giriyorum. ewe gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. inşallah yapabilirim. bu telefonda tek kafama takılan güncelleme almayacak olmasıydı. ama bunu duyunca çok mutlu oldum. tşkler paylaşan arkadaşa. ha bide şunu sorayım atrix tr için mi yoksa atrix 4g mi

cem_yurukcu

cem_yurukcu

Üye
Batuhan kardeş bu zipli dosyaların hangisiniz sd karta atıp kuracaz?4 adet zipli dosyas var

alaStar

alaStar

Üye
Kardeš her dostanın ne iš gördüğünüde yazsaydın bide nasıl kurulacağını anlatsaydın burda millet ufo gören masum köylü gibi bakakaldı konuya :oke:

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
bence ilk root nasıl yapıcaz sonra nasıl yükleyecez videolu anlatım olsa çok i olurdu .

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
    Konu Sahibi
Kardeš her dostanın ne iš gördüğünüde yazsaydın bide nasıl kurulacağını anlatsaydın burda millet ufo gören masum köylü gibi bakakaldı konuya :oke:
Kusura bakmayın biraz acemiyim bu konuda.İlk konumdu affınıza sığnıyorum.Biri zaten Orjinal rom 2.si Karnel yani 1 ghz 1.3 ghze cıkartıyor.3.dosya pack yani google uygulamaları yukluyor.4.sü ise ramı dogru gösteriyor.
Ben sadece rom olarak attım isteyenler pm olarak ulaşabilir root ve rom atma internette var yanlış varsa tekrar kusura bakmayın ancak sunu söyliyim gerçekten çok stabil.

- - - Eklendi - - -

şehir dışındayım telden giriyorum. ewe gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. inşallah yapabilirim. bu telefonda tek kafama takılan güncelleme almayacak olmasıydı. ama bunu duyunca çok mutlu oldum. tşkler paylaşan arkadaşa. ha bide şunu sorayım atrix tr için mi yoksa atrix 4g mi
Tr atrix için

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
alastar sen yaptınmı ?

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
yaw bn androidde yeniyim korkuyorum telefon kapancak bidaha açılmıcak diye symbiandayken çözmüştüm herşeyi ama androidi daha çözemedim. root atamadım bi türlü

alaStar

alaStar

Üye
yaw bn androidde yeniyim korkuyorum telefon kapancak bidaha açılmıcak diye symbiandayken çözmüştüm herşeyi ama androidi daha çözemedim. root atamadım bi türlü

Kardeş google a atrix için root yapma filan yaz zaten birsürü anlatım çıkar hepsini iyice oku anla ve uygulamaya çalış symbian dan daha kolaydır androidde bu işler

ney27

Üye
pete's motorola root toolsprogramıile root edebilirsin bilgisayarınauygun motorola sürücülerini yüklemen gerekiyor (ayrıca telefonu rootlarken tel ve sim kart şifren varsa bunları kaldır..telli yedekleyip fabrikaya ayarlarından sonra rood edmen daha kolay olur)

cem_yurukcu

cem_yurukcu

Üye
dediklerinizi yaptık ama telefon 10 dk dır açılmaya çalışıyor yardım edin lütfen

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
yaw root olmuyo tel kafayı yecem birçok siteye baktım uyguluyom yazılanları olmuoooo biri yardım etsin

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
root yaptım şimdi ne yapmam lazım yardım etçk yokmu

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
bi insan evladı yokmu anlayan bu işten

• Beğen
Tepkiler: alaStar