Motorola Atrix 4G Root Boodlader Unlock işlemi ROM ve CWM Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

ferrocrom2

ferrocrom2

Üye
son kernel nasıl arkadaşlar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Hangisi

ismail_09

Üye
Tamam oldu telefondan format attım fastboottan düzeldi eyvallah :)

ferrocrom2

ferrocrom2

Üye
30 mayıs tarihli kernel nasıl arkadaşlar.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Kurma bozuk o

selcukutahya

selcukutahya

Üye
Arkadaşlar merhaba. Forumda daha önce pek mesajım yok biliyorum. Bu konuyu sayfası sayfasına okudum. Sorularıma gelecek olursak:

1 - Atrix'ime root veya bootloader v.s. herhangi bir işlem yapmadım henüz orjinal haliyle kullanıyorum. garantisi var bi 7 ay kadar daha.
2 - Bu işlere girmemi önerir misiniz?
3 - Benim için eksisi artısı ne olur?
4 - Bu işlemleri yaptıktan sonra garantiye göndereceğim zaman sorun yaşar mıyım?
5- Eğer bu işleri tavsiyeniz doğrultusunda yapacak olursam en uygun hem görsel hem de performans açısından önerebileceğiniz rom hangisidir?

Not: Telefon benim için önemli, zira günlük işlerde ve iş konusunda kullanıyorum. Bazı yerlerde okuduğum üzere herhangi bir çağrı gelmemesi v.s. gibi bir durum yaşamak istemiyorum.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Arkadaşlar merhaba. Forumda daha önce pek mesajım yok biliyorum. Bu konuyu sayfası sayfasına okudum. Sorularıma gelecek olursak:

1 - Atrix'ime root veya bootloader v.s. herhangi bir işlem yapmadım henüz orjinal haliyle kullanıyorum. garantisi var bi 7 ay kadar daha.
2 - Bu işlere girmemi önerir misiniz?
3 - Benim için eksisi artısı ne olur?
4 - Bu işlemleri yaptıktan sonra garantiye göndereceğim zaman sorun yaşar mıyım?
5- Eğer bu işleri tavsiyeniz doğrultusunda yapacak olursam en uygun hem görsel hem de performans açısından önerebileceğiniz rom hangisidir?

Not: Telefon benim için önemli, zira günlük işlerde ve iş konusunda kullanıyorum. Bazı yerlerde okuduğum üzere herhangi bir çağrı gelmemesi v.s. gibi bir durum yaşamak istemiyorum.
Bence bu işlere hiç bulasma
Sizin tele talibim uygun fiyata satin anlasalim sizde model yükseltin bence iş icin kullaniyirsaniz :D

selcukutahya

selcukutahya

Üye
Haha güzel teklif valla pm atıyorum madem :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
pesimistick

pesimistick

Üye
çok çok çok teşekkürler arkadaşım :oke:

bu konu dışındakileri :birak:

cilginn

Üye
Birinci sayfada yazılanları atrix hd 'ye uygulayabilirmiyiz.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Hayır

• Beğen
Tepkiler: cilginn

ismail_09

Üye
Selam kardeşim şu rsd lite programını yukleyebilirmisniz indiremiyorum link bozuk girilemiyor dio

gitarsist

gitarsist

Üye
Arkadaşlar merhaba. Eski cihazımı canlandırmaya çalışıyorum, az çok anlarım bu işlerden. İşlemleri yaptım fakat Rom Manager ile recovery atmaya çalışırken sürekli " an error occurred while..." hatası alıyorum. Çözümünü bilen arkadaşlar var mı acaba ?

OBLIVION007

Üye
Halen daha kullanan varmı bu cihazdan bilmiyorum ama bir sorayım, orjinal stock romda 1080p video kaydını nasıl aktif edicez acaba ?

Üst Alt