Motorola Atrix 4G Root Boodlader Unlock işlemi ROM ve CWM Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

ferrocrom2

ferrocrom2

Üye
oldu oldu . şu ana kadar gördüğüm tek sakınca 3g gidip geliyor . onun dışında çok güzel .sağolasın.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Rica ederim

ismail_09

Üye
yeni atrix kullancısıyım rom yüklemek istedim telefona petes managerle rootladım

RDS lite ile bootlader yapmaya çalısıyorum telefonu RDS moda getirip ses açma tusuna basıyorum bilgisayar aygıtlarda se flash olympus diye görüyo rds lite programı telefonumu görmüyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye

ismail_09

Üye
Metalci kardes çok sagolasin benim bilgisayarda gormuyormus benim telefonu başka bilgisayarda senin tarif ettiğinden şekilde yaptim rahat oldu ugrastirmadi yardimlarin için tesekkurler eline saglikHangi rom stabil en uygunu hangisidir atrix için birde cm7 rml yukluyken başka rom. Yukleniyormu bu rom isinde yeniyim de :) :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Metalci kardes çok sagolasin benim bilgisayarda gormuyormus benim telefonu başka bilgisayarda senin tarif ettiğinden şekilde yaptim rahat oldu ugrastirmadi yardimlarin için tesekkurler eline saglikHangi rom stabil en uygunu hangisidir atrix için birde cm7 rml yukluyken başka rom. Yukleniyormu bu rom isinde yeniyim de :) :)
Cm10.1 iyi bence :-D
Full wipe yaparak baska rom yükleyebilirsin

ismail_09

Üye

ismail_09

Üye
öneml
Wipe data
Wipe cache
Advandex - wipe cache
İnstall rom
İnstall gapps

Yazım yanlışı olabilir k.b :D
önemli değil nolcak türkçe öğretmedi değilik :D :D doğru gitmişim teli açıp kapatıyım bi
Wipe data
Wipe cache
Advandex - wipe cache
İnstall rom
İnstall gapps

Yazım yanlışı olabilir k.b :D
sağolasın gece gece macera yaşadım ama hallettim wipe datayı atlamışım yeniden yaptım bütün sorun halloldu tel tıkır tıkır çalısıyor :D bi hızlı net bulursam 10.1 i indircem :D :D yola onla devam ederim :D

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
öneml

önemli değil nolcak türkçe öğretmedi değilik :D :D doğru gitmişim teli açıp kapatıyım bi
sağolasın gece gece macera yaşadım ama hallettim wipe datayı atlamışım yeniden yaptım bütün sorun halloldu tel tıkır tıkır çalısıyor :D bi hızlı net bulursam 10.1 i indircem :D :D yola onla devam ederim :D

Eğer bu işini görüyosa bu çok iyidir ama yok ben android 4+ kullancam diyosan cm10.1 yukle :D

ismail_09

Üye
Eğer bu işini görüyosa bu çok iyidir ama yok ben android 4+ kullancam diyosan cm10.1 yukle :D
Bunu az kullaniyim canim sıkıldıkca rom atarim :D gece gece yordum k.b artik allah razi olsun yardimlarin icin

ismail_09

Üye
Eyvallah kullanirim artik :DGece yuklerken pek deneme firsatim olmadi simdi denedim bir kac sorun cikti bende birincisi anasayfa dokunmatigi calismiyo uygulamadan cikmak icin bide google play de hata var kapaniyor cm7.2 de birde bu 10.1 in linkini verirmisiniz :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Tamam indirip kurcam eyvallah :D
Kurdum on numara yaww eyvallah :Dorjinal romu flashlamaya çalıştım olmadı kodları yanlış yaptım galıba napmam gerek yardımcı olursanız sevinirim biraz ugraştırcak telefon
/ şu işareti yanlış yapmış olabilirsin kodlardakinin tam tersini yap mesela \şoyleyse / boyle yap dene

Üst Alt