Moto G 2014 Root Yapma | Recovery Yükleme | Bootloader Kilidi Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Moto G 2014 Root Yapma | Recovery Yükleme | Bootloader Kilidi Kaldırma
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizler için Moto G 2014 root yapma ve recovery yükleme işlemlerinin nasıl olacağını adım adım anlatacağım. Size linkini vereceğim tool ile çok hızlı ve kolay bir şekilde moto g 2014 android akıllı telefonunuzu root yapabilecek ve recovery yükleyebileceksiniz. Öncelikle belirtmek isterim ki bu konuda yer alan işlemler sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek olan herhangi bir yazılımsal veya donanımsal hasardan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Moto G 2014 root işlemlerine başlamadan önce mutlaka cihazınızda bulunan dosyaların yedeğini alın.
  • BURAYA tıklayın ve önce bootloader kilidini kaldırın.
  • tıklayın ve gerekli olan supersu dosyasını indirerek telefonunuzun içine atın.
  • Daha sonra tıklayın ve root için gerekli olan script aracını indirin bilgisayarınıza.
  • Ardından ayarlar/geliştirici seçenekleri menüsünden usb hata ayıklama seçeneğini aktif hale getirin.
  • Pilinizin en az %50 seviyesinde olmasına mutlaka dikkat edin.
  • USB kablosu yardımı ile cihazınızı bilgisayara bağlayın ve indirmiş olduğunuz root script uygulamasını çalıştırın.
  • Daha sonra 2 tuşuna basın ve enter tuşuna basın.
  • Recovery yüklenmesini bekleyin. Yüklemenin ardından cihazınızı recovery modunda açın.
  • Install kısmından indirmiş olduğunuz supersu dosyasını bulun ve yükleyin.
  • Yüklemenin ardından sistemi yeniden başlatın ve karşınıza bir soru gelirse yes diyin.
  • Artık moto g 2014 cihazınız root yetkisine sahip olmuştur.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Üst Alt