Moralim Bozuldu :hih:

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Aynen, bi de görmen lazım, dokunman lazım. Süper bi şeydi yaa :D

hookword

hookword

Üye
Kasa tasarımında Acer predator vardı ondan iyisini görmedim tabi eski biraz :D core 2 extreme var o zamanlar.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Kasa tasarımında Acer predator vardı ondan iyisini görmedim tabi eski biraz :D core 2 extreme var o zamanlar.
Dokunmak isterdim buna, inşaat makinesi gibi :good:

• Beğen
Tepkiler: -Empat-, hookword ve UpOneTR
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pc nin kamerası taşınılabilirlik olarak ekonomik değil :ehe pc lerin devri bitti neredeyse her pc aynı siteye aynı internet hızı olduğu sürece biri 3 saniyede girer öteki 5 saniyede millete hepsi aynı geliyor. Ayrıca artık konsollar daha cazip donanım yetmezliği derdide yok. Pc ödev aleti oldu :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Pc nin kamerası taşınılabilirlik olarak ekonomik değil :ehe pc lerin devri bitti neredeyse her pc aynı siteye aynı internet hızı olduğu sürece biri 3 saniyede girer öteki 5 saniyede millete hepsi aynı geliyor. Ayrıca artık konsollar daha cazip donanım yetmezliği derdide yok. Pc ödev aleti oldu :D
Pc olmadan bi program yazamazsın
Pc olmadan o kullandığın telefonunu yazılımını yazamazsın
O oyunlar uygulamaları pc olmadan yapamazsın
O kurulan internet siteleri maxicep de pc olmadan olmaz

Sizler bilgisayarı sadece oyun ödev vey internette gezinti için araç olarak kullanırsınız :D

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pc olmadan bi program yazamazsın
Pc olmadan o kullandığın telefonunu yazılımını yazamazsın
O oyunlar uygulamaları pc olmadan yapamazsın
O kurulan internet siteleri maxicep de pc olmadan olmaz

Sizler bilgisayarı sadece oyun ödev vey internette gezinti için araç olarak kullanırsınız :D

Ben kendi yazdığımı kendim için demedim. Şimdi ortamı germemek lazımda dediklerinin hepsini biliyorum zaten ;) Bana sizler diye hitap etmen hoş olmadı pc de sadece ödev ve internet için duran biri değilim.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ben kendi yazdığımı kendim için demedim. Şimdi ortamı germemek lazımda dediklerinin hepsini biliyorum zaten ;) Bana sizler diye hitap etmen hoş olmadı pc de sadece ödev ve internet için duran biri değilim.
:D yap savunmanı bekliyorum
Ne yaparsın pcde :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Oyun oynamak
Müzik dinlemek
Video film izlemek
İnternette gezinmek :D
Eee başka ?
Şimdi fazla tecrübem yok tabide visual studio ile Microsoftun eğitim sitesinde 1 ay takılmıştım sonra bıraktım :) Ama arkadaşla anlaştık android işinede bi el atacam eclips falan ;)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Şimdi fazla tecrübem yok tabide visual studio ile Microsoftun eğitim sitesinde 1 ay takılmıştım sonra bıraktım :) Ama arkadaşla anlaştık android işinede bi el atacam eclips falan ;)
Android programlamadan anlamam hic de bakmadım :D
Vs de hangi dili kullandın?

0MG90

0MG90

Üye
Ben Macbook kullandım offf offf

Asus'un bi modeli vardı baya sağlam bir şeydi ya unuttum ama

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Türe

Türe

Üye