Monteciler.Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
Monteciler.Yardım!
.şimdi bizim tel s 5620 monte xxjc1 versiyon.Şimdi biz buna uygun bi firmwire yüklemek istiyoruz.Buluruz herhalde onda problem olmaz.Ama problem şurda.Ben bu teli bilgisayara bağlayamıyorum.Kies bu telefonu görmüyor.tel'de kies modu hariç yığın bellek ve media oynatıcı modunda sorunsuz açılıyor.ama kies modunda açıyorum.Bilgisayardaki kies programi telefonu görmüyor.deli olcam ya.Dediler bilgisayara kiesin 1.5 versiyonunu yükle düzelir dediler.Yükledim gene görmüyor.Bağlıyorum teli kies modunda giriyorum kies programına cihaz bağlanıyor diyor ve bekliyor.Bir türlü görmüyor.Tkfileexplorer da görmüyor.Tahminimce telde bi problem var.nasıl yaparız hocam ya?Acaba versiyon güncellemesi felan mı istiyor.Üstadim ne olur biliyorsaniz yardımlarınız bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

ANiill

Üye
bende öyle bir sorun yaşadım fakat sonradan çaktım olayı. Kiesi seçince illa kies ile bağlanmıyor. bilgisayarımdan girince telefon ve hafıza kartını aynı anda gösteriyor o kadar kiesa bendede görmüyor yoksa. ama gene de firmware değişikliği yapabilme olanağı sağlıyor.

xhelalim

xhelalim

Üye
Driweri yukledinse kies moduna ihtiyacin yok telefonu download moduna aldiginda otomatik olarak com port acacaktir downloader yardimiylada firmwareyi atarsin cihaza forumda firmware yukleme resimlerle mevcut bi goz at derim Ayrica telefon ayarlarindan pc baglantisina girerek samsung kies i secebilirsin muhtemelen sende yigin bellek olarak secilidir.

Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
Saolun hallettik allah razı olsun hocam.Kies çalışmıyor ama onemli değil.Benim korkum fw. yükleyememekti.Ve yükledik.
:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt