Monotype Imaging FlipFont v.3.00 İÇİN 37 ADET TÜRKÇE KARAKTER FONT

Sponsorlu Bağlantılar

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Riskden haberdarım , font olayı başlı başına bir risk zaten .. hele bir de uyumsuz fonta rast gelirseniz yandınız demektir ..

cevabını beklediğim bir konu vardı ama :hmmm c : - e : ? hangisine kuruyorsunuz . Hani sorunu çözme açısından fark yaratmayacak tabii ki de , en azından az hasar ile kurtarırsınız :oke:

bu program olmadan öncede fontu çok değştrdm..ama bu programla alakalı galiba sorun..yada sorun bende bilemiycem artk.:D hafıza kartına kuruyorum bu programı...telefon çöktüğü zaman hafıza kartını çıkartıp açmayıda denedim çok kez..ama sonuç aynı,açılmadı hard format yapmadan ...yeni wersiyonda buyuk ihtimalle o sorun giderilmştr..yeni wersiyonu kurdum hafıza kartına..fontumuda seçtim..ama orjinal fonta dönüp telefona reset atma cesaretim yok denemek için :D:D..kaldı böle..zten pekte gerek yok..orjinal fontu kullanmıorum zten..:oke:sorunumla ilglendğn için tşk ederm ;)

haltie

haltie

Üye
bende bu program haricinde fontu değiştirmeye kalktım ve telefon göçtü ama sadece bu programda göçmedi.sen zaten bu versiyonda sorun yaşamamışsın anladığım kadarıyla

serkanacar25

serkanacar25

Üye
bende bu program haricinde fontu değiştirmeye kalktım ve telefon göçtü ama sadece bu programda göçmedi.sen zaten bu versiyonda sorun yaşamamışsın anladığım kadarıyla

yeni kullanmaya başladım bu sürümü..şimdilik bişey diyemem..fontları kullanıorum ama orjinal fonta dönüş yapıp telefona reset atmadım henüz.o zmn çöküyo telefonum çunku :D... Ama düzeltmşlerdr die duşunuorum...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim Serkan , çözümü buldum :d:
Orjinale dönmemek :ehe

Halit evet 2 kez de benim çöktü :ehe ama bunda sorun yok

haltie

haltie

Üye
serkan değiştirmek zorunda kalmadan değiş bence sorun olmayacak :)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
rica ederim Serkan , çözümü buldum :d:
Orjinale dönmemek :ehe

Halit evet 2 kez de benim çöktü :ehe ama bunda sorun yok

ewet orjinale dönmek yasak :ehe
ama yanlş anlaşldm bu arada...benim telefon bu knudaki wersiyonla cöktü :D:D flipfont 3.00 sürümü yani..yeni çıkan wersiyonu yeni kullanmaya başladım flipfont 3.1.2..:D:D yeni wersionda problem olup olmadığını blmiorum..konularda yeni wersion war :D:D bu arada halit değştrdm artık geri dönüşü yok :P belki wardr ama telefon çöker yine die denemek istemiyorum :d:

by_samci

by_samci

Üye
kardeş eline koluna sağlık çok güzel n79 sertifikalandırıp yükledim süper oldu sağol:ehe

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ofpistan

ofpistan

Üye
eline sağlık :)

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşım sağol..

birmot

birmot

Üye
saol güzel paylaşım

kalkanhoca

Üye
tüm fontları telefona ekleyince ttpod mevta oluyor. neden acaba..

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Program için teşekkürler Güven abi :) Sen hangi fontları kullanıyorsun ?

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Ben de Tetra ile Stylus'u kullanıyorum daha çok :naughty: Soho Gothic'i denerim birazdan:oke:

cerkez1994

cerkez1994

Üye
Teşekkürler Abi Süpersin

STaT!C

STaT!C

Üye
teşekkürler:oke:

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
teşekkürler

lestatahmet

lestatahmet

Üye
Çook çook sagol :tşk::disko:

Semih1609

Üye
Kardeş,Bende vardı fakat sonradan hafıza kartını boşaltınca gitti, Tekrar yüklemek istediğim de Default Font'a dönün diye uyarı veriyor ve yüklemiyor.AMa uygulama , ''uygulamalar'' bölümünde de yok ne yapmam gerekir?

Üst Alt