Monotype Imaging FlipFont v.3.00 İÇİN 37 ADET TÜRKÇE KARAKTER FONT

Sponsorlu Bağlantılar

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Ben de Samsunlu'yum arkadaşım başarılar dilerim. Paylaşımın için sağol

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim Sizden de ..

harsh61

harsh61

Üye
Mükemmel paylaşım ...:naughty:

serkanacar25

serkanacar25

Üye
aynını yaptım fakat nokia e65 model telefonum bir daha açılmadı servise verecem...:vur:box

Kardeşm bendede bugün aynı sorun oldu açamadım bi türlü..:vur hafıza kartını çıkardm öyle yaptm,böle yaptim nokia yazısından snra açılış demosunu bekledm..ama olmadı..Sonra hard format denedim..(telefon n73)...gerçekten açıldı.. Ama ben "yıldız + 3 + yes + açma kapama" tuşuna uzunca bi süre bastım.4 tuşa birden..telefon acıldı ama tel hafızasnda ne warsa gitti..h*ack yapamıorum.sertifikasız programları yükleyemiorum.. Mecbur yazılım yüklicem tele,hafıza kartınada format atcam..snra teli h*ackle..programları kur...off offf..işin yoksa uğraş şimdi..güzel program ama acısı daha güzel..kimseye tawsiye etmem...:box

--------------- Ekleme ---------------

kardeş ben fontu değiştirince telefonda bazı yerlerin yazısı değişiyor bazıları ise orjinal nokia yazı fontu kalıyor ne denedisem halleedemedim bi yardım edebilir misin

kardeşim senin dediğin şey menü fontlarının değişmemesi :) onun çareside bu konudaki font roiter lt programı..bu programda font deiştrme amaçlı ama sadece yükle telefonuna kalsın..yükledkten sonra telefonunu kapat aç ..artık deişmio dediğin yerlerde de kullandığın font olacaktır..ama işini garantiye almak için önce imaging flip font programını telefonun fontunu ilk hale getirdikten snra sil..sonra bu konudaki programı yükle snra tekrar imaging flip font u yükle...sorun çözüldü nerde alkışlar :D:D

http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi-ekran-dil-araclari/font-degistirme-fontrouter-lt-147145.html

cortrex

cortrex

Üye
kardeş süpersin çok teşekür ettim alkışlıyor herkes de sen duymuyosun bence ;))

yanliz yine olmadı yaa bu font routerı sadece ykleyip bırakcazmı yoksa bi ayar yapcaz mı?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş süpersin çok teşekür ettim alkışlıyor herkes de sen duymuyosun bence ;))

yanliz yine olmadı yaa bu font routerı sadece ykleyip bırakcazmı yoksa bi ayar yapcaz mı?

Rica ederim sağolun. Sadece ilk sayfada verdğm pro.yu kurun .

Fontları da tıpkı pro.yu yükler gbi yükleyin. Pro.dan kullanmak istdğnz fontu seçip çıkın. Tlf.u kapayıp açın :oke:

cortrex

cortrex

Üye
tamamdır halloldu sağolun :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:oke: siz de sağolun :)

Aziz™

Aziz™

Üye
eline emeğine sağlık abi çok teşekkürler:op:

NewstYLe.34

Kapalı Hesap
kardeş emeğine sağlık .. benm tel n73 me Ben menüdeki fontlarıda değştrcem arkadaşlar bana bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum özelden mesaj atarmısnız ?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
tekekkürler emeğine sağlık :)

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Kardeş paylaştığın eline koluna sağlık ben n95 kullunayorum ve bu programi kullaniyorum süper ve 3 font var doğru şimdi ise manyak oldu telefon tekrar teşekkurler

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardeş paylaştığın eline koluna sağlık ben n95 kullunayorum ve bu programi kullaniyorum süper ve 3 font var doğru şimdi ise manyak oldu telefon tekrar teşekkurler

Hayırlı Olsun , Güle Güle Kullanın ..

serkanacar25

serkanacar25

Üye
:megafon:Kardeşm biliorum yapmazsın ama konunun başına uyarı koyarmısın..bu programla fontu değiştiriorum..herşey guzel...ama telefonun orjinal font unu seçip telefona reset atınca telefon bi daha açılmıyo..ve hard format atmak zorunda kalıorum..:vur format atınca da telefon hafızası komple silinio.:off:.programlar çalışmıo..:off:.tek tek yuklemek zorundasın programları..ustelik tekrar h*ack yapmadan da yuklenmio programlar..2. Kez oldu bu telefonun açılmama sorunu...eğer bu programı kullanıp fontunu değiştren warsa bi daha orjinal font u kullanmayı unutsun,yada orjınal fontu seçsin ama telefonu açılmıycak bunu bilsin :box :D

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:megafon:Kardeşm biliorum yapmazsın ama konunun başına uyarı koyarmısın..bu programla fontu değiştiriorum..herşey guzel...ama telefonun orjinal font unu seçip telefona reset atınca telefon bi daha açılmıyo..ve hard format atmak zorunda kalıorum..:vur format atınca da telefon hafızası komple silinio.:off:.programlar çalışmıo..:off:.tek tek yuklemek zorundasın programları..ustelik tekrar h*ack yapmadan da yuklenmio programlar..2. Kez oldu bu telefonun açılmama sorunu...eğer bu programı kullanıp fontunu değiştren warsa bi daha orjinal font u kullanmayı unutsun,yada orjınal fontu seçsin ama telefonu açılmıycak bunu bilsin :box :D

Sevgili Serkan​

genel bir sorun olsa elbette ki eklerim başlığa .. hatta konuya kilit rica ederim .

konunun hit alması bir arkadaşımızın dahi zarar görmesinden asla önemli olamaz .

sorun genel değil diyorum çünkü sadece senden duydum problemi . kendim sorunsuz kullanıyorum ki bilgin varmıdır bilmiyorum , dahili hafıza kullanan telefonlarda % 99 çökmeye sebep oluyor font değiştirmek , % 1 lik kısım tamamen şans artık .ben de N95 8gb kullandığım ve daha önceden 2 kez telefonu çökerttiğim için herşeyi göze alarak kurdum bu programı . konu başlığında da ısrarla belirttim ki dahili hafızalar sorunsuz kullansın diye .

sanırım sen pro.yu tel hafızasına kurdun . şöyle düşün bak ;

dahili hafıza kullanan cihazlar ile çıkarılabilir hafıza kartı kullanan cihazlar arasındaki büyük fark şu ..

programı hafıza kartına yüklersin , yazılar mı karıştı telefon mu açılmıyor hafıza kartını çıkartıp tekrar devam edersin formata gerek kalmadan . hafıza kartını kart okuyucu ile bağlayıp programı silersin ya da biçimlendirirsin kartı ..

dahili hafızada ise bunu yapma şansımız yok , senin yaptığın gibi direk formatlık oluyor .

kendim kullanıyorum , hatta bazen orjinal fonta dönmek zorunda kalıyorum neden mi :D gecenin bir yarısı msj geliyor değişik fontlar kullandığım için ve animated sms uygulamasında karakterler iyice küçüldüğü için uykunun da etkisiyle okuyamıyorum mesajı . hemen orjinal fonta dönüyorum hiç bir sıkıntı olmadan .

mutlaka denemiş olduğunu düşünmeme rağmen yine de bir ihtimal yapmadıysan eğer pro.yu hafıza kartına kur :oke:

Ekli dosyalar

haltie

haltie

Üye

ben 50 kere değiştirdim orjinale döndüm sorun olmadı

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Sevgili Serkan​

genel bir sorun olsa elbette ki eklerim başlığa .. hatta konuya kilit rica ederim .

konunun hit alması bir arkadaşımızın dahi zarar görmesinden asla önemli olamaz .

sorun genel değil diyorum çünkü sadece senden duydum problemi . kendim sorunsuz kullanıyorum ki bilgin varmıdır bilmiyorum , dahili hafıza kullanan telefonlarda % 99 çökmeye sebep oluyor font değiştirmek , % 1 lik kısım tamamen şans artık .ben de N95 8gb kullandığım ve daha önceden 2 kez telefonu çökerttiğim için herşeyi göze alarak kurdum bu programı . konu başlığında da ısrarla belirttim ki dahili hafızalar sorunsuz kullansın diye .

sanırım sen pro.yu tel hafızasına kurdun . şöyle düşün bak ;

dahili hafıza kullanan cihazlar ile çıkarılabilir hafıza kartı kullanan cihazlar arasındaki büyük fark şu ..

programı hafıza kartına yüklersin , yazılar mı karıştı telefon mu açılmıyor hafıza kartını çıkartıp tekrar devam edersin formata gerek kalmadan . hafıza kartını kart okuyucu ile bağlayıp programı silersin ya da biçimlendirirsin kartı ..

dahili hafızada ise bunu yapma şansımız yok , senin yaptığın gibi direk formatlık oluyor .

kendim kullanıyorum , hatta bazen orjinal fonta dönmek zorunda kalıyorum neden mi :D gecenin bir yarısı msj geliyor değişik fontlar kullandığım için ve animated sms uygulamasında karakterler iyice küçüldüğü için uykunun da etkisiyle okuyamıyorum mesajı . hemen orjinal fonta dönüyorum hiç bir sıkıntı olmadan .

mutlaka denemiş olduğunu düşünmeme rağmen yine de bir ihtimal yapmadıysan eğer pro.yu hafıza kartına kur :oke:

eyw kardeşm açıklaman için :oke:
ben buraya o msjı yazdıktan snra programın yeni wersiyonunu yukliycektm..orjinal fonta geri döndüm..aa bi baktım yine açılmıo telefon :D:D anlayacağn 2.kez çöktü telefon..hatta yeni versiyonun olduğu konuyada yazdım 2.kez çöktüğünü..nden bilmiorm ama ben eski fonta dönüş yapıp,tele reset atınca telefon çöküyo hehe :D:D yeni wersiyonu yukledm..onda öyle bi sorun olurmu bilmiyorum..ama yeni versiyonun altındaki açıklamada bir önceki versiyon -yani bu versiyon- telefonda çökmeye ndn olduğu için telefonun yedeklemesini yapın die..bu knudada bi başka arkadasta telefonunun açılmadığndan şikayetçiydi.o gözunden kaçtı galiba :D yani bu programda belli bi risk war en azından haberin olsun :oke:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Riskden haberdarım , font olayı başlı başına bir risk zaten .. hele bir de uyumsuz fonta rast gelirseniz yandınız demektir ..

cevabını beklediğim bir konu vardı ama :hmmm c : - e : ? hangisine kuruyorsunuz . Hani sorunu çözme açısından fark yaratmayacak tabii ki de , en azından az hasar ile kurtarırsınız :oke:

Üst Alt