Monotype Imaging FlipFont v.3.00 (10 saniyede fontunuzu değiştirin)

Sponsorlu Bağlantılar

emrah4

Üye
tesekkurler supermis

carlos3x

carlos3x

Üye
arkadaşlar bu program için fontları (maxicep forum'u içinde) aşağıda link'ini verdiğim konuda bulabilirsiniz, orada 37 adet font dosyası var, bunları tek tek telefona kurarsanız flipfont programı içine dahil oluyor.

http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi...icin-37-adet-turkce-karakter-font-313611.html

yani:
-flipfont programını yükleyin,
-fontları telfona yükleyin,
-flipfont programını açın,
orada yüklediğiniz fontun ismini göreceksiniz.
PAYLAŞAN ARKADAŞLARA teşekkürler.

anıl40

Üye
eline sağlık

huseyin_4554

Üye
Eyvallah kardeş uzxun zamandır aradığım programdı

amylee3

Üye
sertifika hatası diyor anlattınız gibi tümü de yaptım olmuyor.

tonaycim

Üye
Eline sağlık

exen1986

exen1986

Üye
E63 ile denedim ve kullanıyorum, hep aradığım harika bir uygulama, insan telefonuna tekrar ısınıyor.

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

saribogakadir

Üye
teşekkürler kardeşim

skyman_352451

Üye
fontlar sis şeklinde 37 font olarak sitede mevcut krulum yapnca flip fonta otamtk atıyor bilgnze

gscangs

gscangs

Üye
internet hızına saglık

rebelfire

Üye
arkadaşlar aynısını denedım telefon çöktü sakın yapmayın elınızdekılerle yetının....!!!!
True type Fınt dosyalarını kurduğunuz yerdeki FlipFlont dosyasının içine atın bi de yanına txt dosyası açın

Kod:
[COLOR=Red]Yazı sitilinin ismi
bold = 6
[/COLOR]
(6'dan sonra bi enter ile yeni bi paragrafa geçin mutlaka)
YAzın ve adını yazı stil dosyasının(yeni attığınız) adı ile aynı yapın ve IN2 dosyası olarak kaydedin hayırlı olsun.....

lider_38

lider_38

Üye
kardeş 5800'da denedim ancak sertifika hatası veriyor ve doalyısıylada yüklenmiyor.

tektonik1907

tektonik1907

Üye
emeğine sağlık kardeşim güzel paylaşım gerçekten denedim on numara çalışıyor sağol

yigitelka

Üye
çok güzel program.sorunsuz yükledim ama yazılar çok küçük.fontmagnifier programıyla beraber kullanamıyorun.ikisi aynı anda açılmıyor.bunun bir çaresi varmı

yigitelka

Üye
çok güzel program.sorunsuz yükledim ama yazılar çok küçük.fontmagnifier programıyla beraber kullanamıyorun.ikisi aynı anda açılmıyor.bunun bir çaresi varmı
Mesajımı okuyan kimse yokmu.bir cevap bekliyorum

sanerko

Üye
eline gozune saglik tam aradgm font bide cince ve rusca dil destekli font bilen varsa ekleyebilirmi lutfen

25umit05

Üye
5800 sertifika hatası veriyo kardeş

davut123456

Üye
tesekkurler

Aslanfx

Aslanfx

Üye
:tşk:

Üst Alt