Monotype Imaging FlipFont v.3.00 (10 saniyede fontunuzu değiştirin)

Sponsorlu Bağlantılar

barisakkaya

Üye
Mrb arkadaşlar Nokia N79 telfonuma hack yapmayı beceremedim ve flip font kullanmak istiyordum biraz araştırdım hiç unsigned falan uğraşmadan trial olmasını değiştirebiliyoruz fexplore telefonunuzda mevcut ise linkini vericeğim yerlerden fontları indirin ve dire c de data kalsöründe prgramın klasörü var flipfont diye hepsini buraya atarsanız eğer trial olmaktan çıkıyor.bilmem faydam oldu mu ama ben çok uğraştım sonradan farkına vardım bunun
l

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Paylaşım için saol :)

exe1454

exe1454

Üye
n80de çalıştı teşekkürler

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici

[img=http://img517.imageshack.us/img517/3419/screenshot0004n.jpg][/url]
[/URL]
arkadaslar flipfont icine font koyabildim resimde gorebilirsiniz.yapmaniz gereken C/Data/flipfont icine fontu koymak ve ayni isimde yeni metin belgesi yapmak ama ufak bir ayrinti var.
mesela benim fontum flaming_tears.ttf -yeni metin belgesinin ismi-flaming_tears.in2 olucak ve bunu x-plorer la 8 basip aciyoruz fontun ismini yaziyoruz flaming_tears alt siraya geciyoruz ve
bold = 6 yaziyoruz cikiyoruz programi acinca 3 belge daha olusuyor ayni isimde harli olsun
insallah anlatabilmisimdir.

crazy_man_55

crazy_man_55

Üye
güzel program ama menüdeki ikonların yazı tipini değiştirmiyor yine de emeğine sağlık ama manuel de hepsini değiştirmek kafana göre değiştirmek daha güzel bence :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
N95 8gb da denendi sorunsuz çalışıyor .

Ekran görüntülerini birkaç güne eklerim ..

8gb kullanan arkadaşlar artık korkmadan yükleyeblrsnz

haltie

haltie

Üye
N95 8gb da denendi sorunsuz çalışıyor .

Ekran görüntülerini birkaç güne eklerim ..

8gb kullanan arkadaşlar artık korkmadan yükleyeblrsnz

:oke:
aynen abi eline sağlık kardeşim tesekkürü bastım:D

exmurat

exmurat

Üye
bu programa başka harf eklicekseniz int.sitesine baglanıyor.egerki indiricekseniz fontu paralı karşılıgı font indiriyorsunuz arkadaşlar programı paylaşan kişi yazmamış haberiniz olsun.

mKcReat!Ve

mKcReat!Ve

Üye
Eline sağlık . Güzel bir uygulama .:oke:

mollo

Üye
bu programın çalışanı var mı

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Kardeş cok sagol online font indirme ücretli galiba başka nerden bulabiliriz teşekkürler

Monotype imaging FlipFont programına fontlar burda!Bu foNtLar prOqRamda yok..yanLzca ücretli oLarak indiRiLebiLio.Burdan indirebilrsn.20 den fazla sis formatında font var..istediğiniz fontun sis dosyasını kurduğunuzda otomatik olarak font programında görünüyo..

RIFATS

RIFATS

Üye
saolasın hocam çok güzel ve kullanımı kolay bi proğ. ellerine sağlık...

salihtoker

salihtoker

Üye
teşekkürler

'Davut

'Davut

Üye
Gayet güzel, Teşekkürler...;)

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşım sağol..

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
arkadasi allah senden razi olsun bu telefon(5800 xpressmusic) icin buldugum en iyi program bu cok tesekkur edrim sana emegine saglik

pff1

Üye
dostum emin ol bende çok terettüt ettim yüklerken bendede n95 var ama uygulamayı telefon hafızasına yüklersen sorun olmuyor rahatlıkla yükle
hafıza kartına yuklesek olmaz mı? yada ne gıbı bı sorun cıkartabılır?

dalgaci37

dalgaci37

Üye
saol çok işime yaradı

hulkytolky

Üye
mesela comic sans olsa süper olurmuss:hmmm

FCKOFF

bordo68

bordo68

Üye
Guzel paylasim tsk...