Monotype Imaging FlipFont v.3.00 (10 saniyede fontunuzu değiştirin)

Sponsorlu Bağlantılar

pdevil

Üye
Ama sertifika hatası veriyor.

duman64

Üye
boşversene kardeş. Kalıcı zarar falan kimin umrunda... :D Proğram süper tşkler...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
:allalla:

ohhhtay

Üye
ellerin dert görmeye harikasın n95 8gb de denedim oldu bi sorun yok

zortac

zortac

Üye
True type Fınt dosyalarını kurduğunuz yerdeki FlipFlont dosyasının içine atın bi de yanına txt dosyası açın

Kod:
[COLOR=Red]Yazı sitilinin ismi
bold = 6
[/COLOR]
(6'dan sonra bi enter ile yeni bi paragrafa geçin mutlaka)
YAzın ve adını yazı stil dosyasının(yeni attığınız) adı ile aynı yapın ve IN2 dosyası olarak kaydedin hayırlı olsun.....

imbat12

imbat12

Üye
Teşekkürler

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
eline saglık

barbaros-78

Üye
tesekkurlerrrr.........

basri55

Üye
sagolasın

siego and bp

siego and bp

Üye
eline sağlık

caxer

Üye
arkadaşlar bu unsigned uygulamaları signed hale getirip buraya sunsanız sizin kendi teliniz dışındaki tellerde çalışmıyomu bu uygulamalar?

krool

krool

Üye
Arkadaşlar signed olamı ovi storede de var yalnız fontları trial ona göre

ltfllh

ltfllh

Üye
eline sağlık kendimiz font yükleyebiliyor muyuz programa??

merty24

merty24

Üye
saolasın

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
arkadaşlar bu unsigned uygulamaları signed hale getirip buraya sunsanız sizin kendi teliniz dışındaki tellerde çalışmıyomu bu uygulamalar?
arkadaşım telefonunu sertifikalandırman gerekiyor. sitede yeterli bilgiyi bulabilirsin

yagizbogac

yagizbogac

Üye
n95 8gb ve benzeri yığın hafıza kullanan cihazlar için Font değişimleri kalıcı hasarlar verir, cihazı zor kurtardım, yalnız bu farklı geldi yine de tereddüt ediyorum

dostum emin ol bende çok terettüt ettim yüklerken bendede n95 var ama uygulamayı telefon hafızasına yüklersen sorun olmuyor rahatlıkla yükle

SRCLareon

SRCLareon

Üye
illaaa hafıza kartına mı yüklemek lazım

berglakin

berglakin

Üye
True type Fınt dosyalarını kurduğunuz yerdeki FlipFlont dosyasının içine atın bi de yanına txt dosyası açın

Kod:
[COLOR=Red]Yazı sitilinin ismi
bold = 6
[/COLOR]
(6'dan sonra bi enter ile yeni bi paragrafa geçin mutlaka)
YAzın ve adını yazı stil dosyasının(yeni attığınız) adı ile aynı yapın ve IN2 dosyası olarak kaydedin hayırlı olsun.....

kardes sunu bıraz daha acıklayıcı anlatabılırmısın nasıl font yukeyebılırız programa yada bılen arkadaslar yardımcı olabılırlermı?

sansar2000

Üye
n82 ye yükledim ama uygulamalrda program gözükmüyor anlamadım gitti

rotasizkaptan9

Üye
güzel paylaşım sağol

Üst Alt