[MondayCoder] Battery Info v1.00(6) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

gümüldürlü

Üye
uygulama s60v5 te (s^1) yani 5800 da çalışmaz bu uygulama unsigned te olsa signedte olsa çalışmaz

Iyide o zaman bu konunun başlığında s60v 5 s^3 var s60v5 demek 5800 telefonların desteklediğini gösterir 5800da destekleniyorsa konu başlığından v5 olan yazıyı kaldır güzel kardeşim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Iyide o zaman bu konunun başlığında s60v 5 s^3 var s60v5 demek 5800 telefonların desteklediğini gösterir 5800da destekleniyorsa konu başlığından v5 olan yazıyı kaldır güzel kardeşim

uygulamayı Tr çevirip c6-01 bellede deniyorum çalışıyor sorun yok uygulamın içinde desteklediği sistemler için s60v5 ve S^3 yazdığı için iki seçeneğide başlığa ekliyorum. Üzgünüm ama uygulamanın yalancısı oluyorum :( konu başlığını ben değiştiremiyorum yönetici arkadaşlar değiştirebiliyor. çalışmıyorsa şikayet mesaj gönderebilirsiniz. hakkınızdır.

helppo

helppo

Üye
:alkis:tşk::alkis:alkis

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim güle güle kullan

tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler.Telefona yükledim ve yeniden başlattım.İlk kez widget yükledim :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

xRaiden

Üye
Teşekkür ederim işime yaradı.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
Emeğine sağlık. Önceki versiyonu sildiğim halde güncelleştirme hatası veriyor yüklerken.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu benim ilk uygulamamdı biraz acemilik vardı o zamanlar sanırım Txt reklam mesajı çakışması var ya bu sis içindeki txt yi çıkar veya telefonunda C ve E nin içindeki system klasörlerindeki Text 0-0 0-1 gibi txt leri sil bunlara zamanında yol atamışım normalde bunları düzenlemek için sis içinden çıkardığımda sonrs sis içine attığımda siscontent in hata sı mı diyeyim benim acemiliğim mi bunlara otomatik yol atıyor halbuki bunlar sisteme yüklenmemesi gerekiyor yol atanmaması gerekiyor bunlar sadece uygulama kurulken görünen mesajlar ok silmemin bi zararı yok ok

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
Peki teşekkür ederim.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

bursagsli

Üye
telefon nokia c6 01 yazılım belle telefonu atıp çalıştırmaya kalktığımda sertifika hatası diye hata veriyor nasıl yükleyebilirim acaba

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hacklemen gerek telefonu hack garantı dışı bırakmaz küçük bir sistem müdahalesi kaldırması kolay ok

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet ahmet arkadaşımız cevap vermiş yapabilirsen güle güle kullan

altannemre

Üye
teşekkürler..

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

lazye

lazye

Üye
s60v5 battery infoyu nasl widget olarak eklerim c6 porta !

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
c6 port olabilir ama c6 tıda v5 sistem o yüzden olmaz

Üst Alt