Modlama ile ilgili tüm görüş ve sorunlarınızı burda sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
maşallah :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Symbian ile alakalı sorulara cevap verilmeyecektir!

bir aralar ben de sıkılmıştım :)

Ama sonra kendime ban attım ve unutuldum bir de insanlar symbian'ı bıraktı artık doğru düzgün soru gelmiyor :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
unuttum :D haklısın artık cevap yok

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
symbian zaten bitti bitecek mod olarakta
sonu budur artık

rapsy_09

Üye
Arkadaşlar Ofw yi kendime göre editliyorum.Ama bir sorunum var.Kullanmadığım uygulamaları ncc ile kaldırdım rof2 yi derleyip kurdum telefona sildiğim bileşenler şu şekile geldi.Bu simgeleri nasıl kaldırabilirim.Teşekkürler.

namiq33

Üye
merhaba.c5 06 hangi cfw ata bilirim.oneriniz nedir?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Ofw yi kendime göre editliyorum.Ama bir sorunum var.Kullanmadığım uygulamaları ncc ile kaldırdım rof2 yi derleyip kurdum telefona sildiğim bileşenler şu şekile geldi.Bu simgeleri nasıl kaldırabilirim.Teşekkürler.

kardeşim ofw de sorunsuz uygulama silmek için
portu birleştirmen lazım yapacağın işlem
nfe ile önce coor rofs2 rofs3 dosyalarını sırasıile
aç sonda başla rofs3 rofs2 ye rof2 yi rofs1 yani coor
dosyasının üzerine boşalt ardında 5800 için portlanmış
c6 rof2 sini bul nfe ile aç içeriğini tamamen boşalt ve birleştirdiğin
portu bunu içine at ve paketle sonra nfe clanerle istediğin uygulamayı
sil son olarak sistem hatası almamak için ofw hata fix modum var forumda
bunu uygula paketle tamamdır

rapsy_09

Üye
kardeşim ofw de sorunsuz uygulama silmek için
portu birleştirmen lazım yapacağın işlem
nfe ile önce coor rofs2 rofs3 dosyalarını sırasıile
aç sonda başla rofs3 rofs2 ye rof2 yi rofs1 yani coor
dosyasının üzerine boşalt ardında 5800 için portlanmış
c6 rof2 sini bul nfe ile aç içeriğini tamamen boşalt ve birleştirdiğin
portu bunu içine at ve paketle sonra nfe clanerle istediğin uygulamayı
sil son olarak sistem hatası almamak için ofw hata fix modum var forumda
bunu uygula paketle tamamdır

Dostum ilgin için teşekkürler.Pek birşey anlamadım ama biraz uğraşırsam çözerim sanırım

hikmet366

hikmet366

Üye
BAN gÜZEL C6 TUŞ KİLİTİ GÜZEL KİLİT PROGRAM MI VARSA VERİRMİSİNİZ..

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
forumda hem pro hemde mod olarak var

mutlucan222

Üye
Ben bu konularda yeniyimde mesela bi müzik çalar modu buldum bunu atma yerini filan nereye atıcaz telefonamı yoksa başka bi yere mi?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
modu cfw ye atacaksın
kulandığın cfw nin rofs2 sini nfe editörle açıp
modu ilgili klasörlere atıp yeniden paket yapıp
telefonuna flaşlayacaksın ama eğer cfw modlama işini
hiç bilmiyorsan önce biraz araştırma yapıp öyle dene

cagatay5500

Üye
Bu CFW yi yüklemiştim
Kamera netleme sesini nasıl kapatabiliriz. Sessizdeyken kamera netleme sesi çıkıyor bende. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

rofs2 'den silmem gerekiyormuş ama nasıl olacağı hakkında bilgim yok. Basitçe yardımcı olabilir misiniz ?

hikmet366

hikmet366

Üye
Hani Şu Power Tuşuna Basınca Kapat Yeniden Başlat Genel Sessiz Gibi Şeyler Varya onun yanında simgeler var Onu Nasil Yapcam Fonts U mu düzenlemem gerek acaba hani şu hakan nin Cfwsindeki gibì eğer bunun modu varsa verebilir misin

mutlucan222

Üye
modu cfw ye atacaksın
kulandığın cfw nin rofs2 sini nfe editörle açıp
modu ilgili klasörlere atıp yeniden paket yapıp
telefonuna flaşlayacaksın ama eğer cfw modlama işini
hiç bilmiyorsan önce biraz araştırma yapıp öyle dene

Biraz Daha Açsan Mesela Adım Adım anlatsan Hangisine Tıklıycaz Filan Veya İlgili Bir Konu Varsa Linkini Atarmısın.Konularda Yeniyim Hey şey hazır modlamak kaldı.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dediğim gibi modlama işini bilmiyorsan biraz araştırma yapman
lazım burda bir iki kelme ile olmaz cfw edit konularına göz at ben sana link bulur atarım

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
nokia n97 kullanıyorum v22 olan son guncellestırme var su an.gecenlerde uygulama larda sertıfıka hatası verdıgı ıcın hack falan ugrastım sonunda bırseyler yaptm gıbı ıse yaradı umu mobıle securıty ve rompatcher ıle yapılanı yaptım uygulamaların hepsını yukluyorum artık ama sorunum su hıc anlamıyorum bunlardan sımdıde bu cwf lere falan heves ettım o kadar guzel gelıyorkı yapayım dıyorum hıcbırsey anlamıyorum yapmaya kalkısınca halıyle hayal kırıklıgı.. Bırısı rıca etsem cwf ne demek ten baslayarak bunları yapmayı falan adam gıbı ogretebılırmı cok rıca edıyorum..

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş öncelikle editleme araçları olan nfe editör Nokia coker sis proları için sis contes daha sonra ihtiyaca göre diğer editleme araçlarını nete indirirsin ve en önemlisi nete paylaşılan temiz port ve paylaşılan sağlam mod ve mod paketlerini indir temiz portun rof2 sini nfe ile açıp istediğin modları rofs2 ye uygula nfe ile reolad kısmını kulanarak yeniden paket yapıp telefona flaşlayacaksın flaşladığın portu telefon üzerinde tüm uygulamaları kontrol edeceksin sorunlu yerler olduğunda bu yerleri nfe ile açtığın portu tekrar gözden deçirip sorunlu bölgeleri yeniden modlayıp yeniden paket yepıp telefona flaşlama yapacaksın taki cfw yi sorunsuz hale getirene dek modlama işi böyle tabi modlama işine girmeden önce biraz araştırma ön bilgi edin sonra gir zamanla tecrübe sahibi olursun

Joker

Joker

Emekli Yönetici
kardeşim herşey tamam dediklerini yaptım modlamaları yaptım paketledim fakat flaslamıyo bunu telefona anlamadım yani defalarca denedim olmadı sende varsa sağlam jaf paylaşırmısın :) bu arada yardımların için çok teşekkür ederim :oke:

Üst Alt