Modern Combat 5: Blackout v1.0.0p

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
yok dahe neler :D

Şu anda konuyu okuyanlar: 113 (Üye: 15, Misafir: 97)

:tşk:

Jaunus

Üye
Oyunu satın almayı düşünenler size tavsiyem biraz bekleyin çok sıkıntı var

avast

avast

Üye
Kurulum nasi nexusta deneyim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
patch apk linki çalışmıyor bir el atarsanız
oyunu indiriyorum note 2 ve s3 mini deneyeceğim yorumları yazarım

link işini hallettim oke

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Discovery'de akıcı değil.. Yani oynanabilir ama zevk vermiyor.
patch apk linki çalışmıyor bir el atarsanız
oyunu indiriyorum note 2 ve s3 mini deneyeceğim yorumları yazarım

Note 2 bilmiyorum ama S3 Mini mümkün değil bence :)

Jaunus

Üye
S3 miniyi bırak note2 de bile oynarsa helal olsun derim. S4de yüksek grafikte kasıyor.

avast

avast

Üye
Artla uyumlumu :D dalvikemi geceyim

Giresunlufuk

Üye
beyler ben telden indirdim.rardan cıkarınca 890 mb cıkarıor dogrumu?Attım obbye kurdum apkyi gecersız lısans dedi.tel discovery yardım.Hangi lnkten indirmeylıyız?

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Oyunu g2 kurdum gercekten cok akici en ufak bir takilma bile olmadi oyundan birkac kare

• Beğen
Tepkiler: burak1011
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
kasma sorunu gelecek güncellemeler ile cözülecektir örn
minecraft 0.9.0 da telefon(note 2) kasıyor takılıyor ve felaket ısı ve pil sorunu vardı 0.9.3 ve sonrasında hiç bir sorun kalmadı bu da böyle olacaktır(umarım :()şu online giriş meselesi nasıl
interneti sadece oyuna girerken mi istiyor yoksa oyun boyunca mı eğer oyunun yarısında internet uçarsa oyun kapanıyor mu ?

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
Telimde call of duty strike team yuklu o bile buna bes basar hikayeden kopma yol aksiyon iyi sildim gitti MC5 i belliki gameloft boslamis bu oyunu.

Jaunus

Üye
Oyunda sürekli internet istiyor.Kesildiği an uyarı veriyor

Giresunlufuk

Üye
oyun 890 mb mi?

PME 4L

PME 4L

Üye
Muzhiwanda çıkmış koşun :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Jaunus

Üye
890mb obb 444 data dosyası.Bu data dosyasının bir kısmını başında bir kısmını 3. bölüme geçince indiriyor.Oyunun yarısını bitirmem yarım saatimi aldı.O kadar kısa yani düşünün
:hmmm o zaman mobil internet yeterli olur mu ? yoksa illa hızlı wifi mi istiyor
Kardeş mobilde denemedim.Ama 25mbit fiber internet var onda bile oyuna girmesi ölüm mobilde nasıl olur sen düşün.Bir kere daha uyarım sakın benim gibi para vermeyin pişman olursunuz:)

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci

Giresunlufuk

Üye
890mb obb 444 data dosyası.Bu data dosyasının bir kısmını başında bir kısmını 3. bölüme geçince indiriyor.Oyunun yarısını bitirmem yarım saatimi aldı.O kadar kısa yani düşünün
Kardeş mobilde denemedim.Ama 25mbit fiber internet var onda bile oyuna girmesi ölüm mobilde nasıl olur sen düşün.Bir kere daha uyarım sakın benim gibi para vermeyin pişman olursunuz:)
Şimdi ben zippyden indirsem rardan cıkarsam obb ye atsam apk yı kursam acılırmı?

Jaunus

Üye
Şimdi ben zippyden indirsem rardan cıkarsam obb ye atsam apk yı kursam acılırmı?
Kardeş bazıları oyundan ban yediğini söylüyor.Yeni çıktığı için şimdilik temkinli olmak lazım.Ama eminimki 2-3 güne güncelleme çıkar oyun çok kasıyor ve sık sık atıyor.Telefonum çok kötü heralde S4:)Mobilde denicem birazdan

Üst Alt