[Mod] Status Menu Extension

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

sondaki simgeye basacaksın

.bruce.

.bruce.

Üye
Teşekkur ederim.

dawid

dawid

Üye
arkadaslar bu uygulama warken ust bara pil yuzdesi ekleyemezmiyiz acep

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
malesef ekleyemezsin.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
yok bi sorun olmaz muhtemelen. bu arada serdar txpad'i yukledim registry ayarlari.gorunmuyor onda ne yapmam lazim detayli bilgin var mi?

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
yok bi sorun olmaz muhtemelen. bu arada serdar txpad'i yukledim registry ayarlari.gorunmuyor onda ne yapmam lazim detayli bilgin var mi?
oğuz o bir text editor registry dosyaları okunabilir bi text formatındaysa çalışır. onun için önermiştim o uygulamayı.

- - - Eklendi - - -

ayrıca sorun olur çünkü batarya yüzdesi eklemek için unrestricted system ui'ı yüklemek gerekiyor ve unrestricted system ui Status Menu Extension ile çalışmıyor.

dawid

dawid

Üye
ustad one ustad prime cok tesekkur ederim saygimla

Seglopsi

Seglopsi

Üye
oğuz o bir text editor registry dosyaları okunabilir bi text formatındaysa çalışır. onun için önermiştim o uygulamayı.

- - - Eklendi - - -

ayrıca sorun olur çünkü batarya yüzdesi eklemek için unrestricted system ui'ı yüklemek gerekiyor ve unrestricted system ui Status Menu Extension ile çalışmıyor.

tamam txpad'i hallettim, sanirim coderus baya ugrasmis halen olmuyor. hatta ayar kodlarina string olarak "Muted" yazsam dahi degismiyor. Final zamaninda oldugumdan ilgilenemiyorum ama duzeltemezsem kaldiririm.

isailkerakkoc

Üye
Eline saglık Serdar abi :) güzel uygulama

Batuco

Üye
Eklenti yapamıyor muyuz mesela twitter

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
onun için unrestricted system ui kuracaksınız bunu kaldırıp.

Batuco

Üye
Uygulama, diğer yüklü uygulamalarla uyumlu değil hatası alıyorum kurulum yaparken napmalıyım

Üst Alt