[MOD] opera mini firefox_7 türkçe [sorunsuz bağlantı] anna belle refresh

Sponsorlu Bağlantılar

symbian.forever

symbian.forever

Üye
yok sizde çalışıyor ama ben vodafon için yaptım yine çalışmadı. Çalışan bir Ağ bağlantınız var diyo ama gezinme yapmıyo

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
yok sizde çalışıyor ama ben vodafon için yaptım yine çalışmadı. Çalışan bir Ağ bağlantınız var diyo ama gezinme yapmıyo

bu sürümmu çalışmıyor :hmmm çalışmayan ilk sen çıktın şansına artık dostum

hizan

hizan

Üye
teşekkürler.

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
teşekkürler

allele

allele

Üye
:tşk:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dostum mesela opera miniden girince biraz takıldıktan sonra atıyorum bir sayfaya gireceksin hiç tepki vermiyo yukarda linkin olduğu yerde tam dönmeye başlıyor birden sona kadar geliyor ama sayfayı açmıyor çıkıp tekrar girmek gerekiyor umarım anlatabilmişimdir tek banamı oluyor bilmiyorum onuda bunda öyle birşey varmı ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
dostum mesela opera miniden girince biraz takıldıktan sonra atıyorum bir sayfaya gireceksin hiç tepki vermiyo yukarda linkin olduğu yerde tam dönmeye başlıyor birden sona kadar geliyor ama sayfayı açmıyor çıkıp tekrar girmek gerekiyor umarım anlatabilmişimdir tek banamı oluyor bilmiyorum onuda bunda öyle birşey varmı ?

dostum diğerinde ve bunda öyle birşey görmedim, istersen bunuda bir dene zararı olmaz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ya şimdi diğerine alıştım ya bu acayip geliyor biraz yazıları çok ufak :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bana yazı boyutu aynı gibi geldi ama

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hocam yazılar zaten aynı sitelerde arayüzdeki yazılar ufak geldi çok şeffaf böyle sanki :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
olabilir neyse diğerinde sorun yaşarsan bunu kullanırsın dostum kenarda dursun

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
öyle yapacam dostum teşekkürler

tarxhn

tarxhn

Üye