[mod] aranma ve bildirim geldiğinde flashled ışıklı uyarı

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
olmaz merak etme

• Beğen
Tepkiler: manolyam63

coskunsaglam

Üye
n8e olmuyor telefon belle.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
manolyam63

manolyam63

Üye
nokia 701 e oluyor

- - - Eklendi - - -

aynen o da guzel dusunce...

• Beğen
manolyam63

manolyam63

Üye
n8 de yok led ısık var sadece yanıp sonen

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Bu mod büyük ihtimalle tam emin olmamakla birlikte tahminimce menü tuşunun bildirim ışığına bağlanmıştır O yüzden çağrı geldiğinde görmezseniz bataryanın çoğu 1 saat(varsayılan) içinde bitecektir ama tahmin ettiğim gibi bildirim ışığına bağlanmışsa onunda ayarı Ayarlar-Telefon-Bildirim ışıkları-Bildirim ışığı-Yanıp sönme süresi-5dk yapılıp denenebilir

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ikiside yanıyor ama mesaj için olanı batarya düşmanı, aranma için olanı kullanışlı

coskunsaglam

Üye
n8 e nasıl yapabilrm sadece arama ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Attığım klasörü komple sildim hala şarja takarken yanmıyor sanırım tekrar flaş gerekecek:)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Attığım klasörü komple sildim hala şarja takarken yanmıyor sanırım tekrar flaş gerekecek:)
şarj ışığının bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum, Bu şarj sırasında alttaki tuşlardan birini yakmak için mod varmıydi? Bende gündüz şarj ledinin yandığını zor görüyorum :)

n8 refresh

Üye
arkadaşlar cevapsız arama geldiğinde ışıklar yanıyor ama bi daha sönmüyorlar. Taki tele restat atana kadar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşlar cevapsız arama geldiğinde ışıklar yanıyor ama bi daha sönmüyorlar. Taki tele restat atana kadar
çağrı bitince kendiliğinden sönüyor ama senin tel 5800 olduğu için sorun çıkıyor olabilir.

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
yaren_dede

yaren_dede

Üye
  • Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

şarj ışığının bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum, Bu şarj sırasında alttaki tuşlardan birini yakmak için mod varmıydi? Bende gündüz şarj ledinin yandığını zor görüyorum :)
yok hiç yanmıyor sadece mesaj ve çağrıda yanıyor. Bazen yanıyor ama sönüyor ilk şarjda taktığımda yanıyor sonra sönüyor :)

manolyam63

manolyam63

Üye
oyle olursa sarj yetmez ona....

Üst Alt