MoboPlayer TR - Codec desteği en fazla olan player

Sponsorlu Bağlantılar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
MoboPlayer TR - Codec desteği en fazla olan player

Kullandığım en iyi programlardan biri düşük işlemcilerde bile stabil çalışıyor.Türkçe çeviri bana aittir.
Rar şfresi: sehriyar

Alternatif :

• Beğen
Tepkiler: atarturgay, emektar, aydıncan ve 17 diğerleri

OğuzcanAbi

Üye
çok teşekkürler :D

• Beğen
Tepkiler: frk uzn ve Şehriyar
nexpow

nexpow

Üye
eline saqlık

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
zızzz

zızzz

Üye
teşekkürler.

• Beğen

»FaTaLiTY

Üye
MKV oynatabiliyo mu?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
evet oynatır

boyabatlı

boyabatlı

Üye
başka link yokmu verecek

nexpow

nexpow

Üye
bence en iyisi rockplayer 1.7.2 açmadıgı uzantı yok

natsemeru

Üye
türkçeleştirme hakkında biraz bilgi verirsen çok sevinirim. apk manager ile decompile ve complie yaparken jre mi jdk mı olması gerekir ve bunların 64 bit sürümlerimi yok sa 32 bitmi win 7 64 bit üzerinde. apk manager başlangıcında adb hatası alıyorum neden kaynaklabilir. ayrıca debug modda kurulu apk da değişiklik yapabilirmiyim. vs vs benle iletişime geçersen sevinirim

bankai

Üye
alt yazı desteği var mı görmedi bi türlü alt yazıyı srt txt ass formatlarını denedim olmadı

svcengizhan

Üye
saol

• Beğen
xinsurer

xinsurer

Üye
  • Beğen
Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Her ikisini de deneyen biri olarak şu anda mobo player'ın rakipsiz olduğunu söyleyebilirim.. :oke:

moboplayer 600 mhz işlemcili telefonlarda bile güzel iş çıkarıyor bence.. bende kararsız kalmıştım rockplayer mi mvideo player mi yoksa moboplayer mi olsun diye en sonunda buna karar verdim :D

xinsurer

xinsurer

Üye
Ben hemen hemen hepsini denedim ve moboda karar kıldım, hiç takılma yok ve görüntü çok kaliteli.. tüm codecleri de destekliyor, ayrıca mobo codec pack'i de yüklerseniz mükemmel oluyor ve her iki uygulama birden andorid 2.3.3'de toplamda 340 kb yer kaplıyor telefon hafızasında, geri kalanı sd karta yüklüyor.. daha ne olsun :) :)

mesut--fb

mesut--fb

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık :good:

• Beğen
traffics

traffics

Üye
güzel oynatıcı teşekkürler :D

samsunggio

Üye
su codec pack linki verebilir msini?

xinsurer

xinsurer

Üye
su codec pack linki verebilir msini?
Ben mobo playeri çalıştırınca uygulama işlemciyi algıladı ve en uygun codec packi kendisi marketten yükledi.. tabi yüklemeden önce yükleyeyim mi diye sordu :)

Üst Alt