Püf Noktası Mobogenie ile Root atmak (pc ile kolay root)

Sponsorlu Bağlantılar

kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
Mobogenie ile Root atmak (pc ile kolay root)
UYARI:Root sırasında oluşabilecek hata ve bozulmalardan ben ve Maxicep sorumlu değildir
Root işlemi garanti dışı bırakır.
Alıntı değildir bana aittir (bazı resimler hariç)

slm arkadaşlar size mobogenie ile telefon,tablet vs. rootlamayı anlatıcağım ilk olarak şu linkten mobogenie yi indirin link:
sonra kurun Telefonunuzun Ayarlar kısmına gelip Hakkında yazan seçeneğe girin. Derleme numarası yazan yere 8-9 kere tıklayarak "Geliştirici seçeneklerini" aktif hale getirin.
sonra geliştirici ayarlarından usb hata ayıklama modunu açın

sonra telefonunuzu pc ye takın mobogenie otomatik olarak açılır ve sizden sisteminizi seçip devam etmeniz istenir
sonra yaklaşık 20 sn yükleme yapar

sonra bu my phone ye tıklayın sol üstte

sonra burda one click root yazan yere tıklıyoruz

ve root a basıyoruz rootlanmış oluyor

1 beğeniyi çok görmeyelim arkadaşlar :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: one_useR_0007, emrullahbakar27, sat s3 al ve 14 diğerleri

Siycey

Siycey

Üye
Afferim sonunda faydalı bişey paylaştın. :D :D

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer ve kfahaa
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Denedin mi ?
Alıntı mı yaptın ?

• Beğen
Tepkiler: kfahaa
xmustx

xmustx

Üye
harbiden bu iyiydi ;)

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Bu programla ilgili genel bir sıkıntım var internetten bazen birsey indirince otomatik olarak apk halinde iniyor,kurtulmanin bir yolu var mi

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Toplu halde teşekkürler:) ismini duyunca tüylerim diken diken oldu eğer olur da yanlışlıkla bahsettigim apk'yı kurarsanız telefon otomatik olarak kafasına göre birseyler indirmeye calışıyor,baştan uyarayım ona denk gelenler icin:)

kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
Toplu halde teşekkürler:) ismini duyunca tüylerim diken diken oldu eğer olur da yanlışlıkla bahsettigim apk'yı kurarsanız telefon otomatik olarak kafasına göre birseyler indirmeye calışıyor,baştan uyarayım ona denk gelenler icin:)
benim ismimi duyuncamı :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey
kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
Siycey

Siycey

Üye
ben tam anlayamadım ne apk halinde iniyor ?
Mobogenie apk olarak iniyor reklam gibi bazı linklerde hani şu dandik indirme sitelerinde dowlander programlar falan iner vtube falan filan işte o gibi

• Beğen
kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
Mobogenie apk olarak iniyor reklam gibi bazı linklerde hani şu dandik indirme sitelerinde dowlander programlar falan iner vtube falan filan işte o gibi
onu biliyorum bende başka birşey sandım bilgisayara her bağladığımda yüklüyor bende siliyorum :)

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Samsung galaxy s3 mini (GT-I8200Q) model cihazda başarısız... paylaşım için teşekkürler yinede

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Mobogenie yandex gibi bıktirdi istem dışı iniyor .

• Beğen
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
malesef o sorunu var ama önemli birşey değil ne olcak çok yer kaplamıyor :)
başarısız olmaması gerekliydi ne hatası aldın ?
Root failed hatası. geliştirici seçeneklerden hata ayıklama açtım cihazıda tanıdı işlemi yaparken telefonda beyaz ekran geldi gitti çok hızlı oldu sonrada root failed hatası verdi işte

• Beğen
kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
Root failed hatası. geliştirici seçeneklerden hata ayıklama açtım cihazıda tanıdı işlemi yaparken telefonda beyaz ekran geldi gitti çok hızlı oldu sonrada root failed hatası verdi işte
usb bağlantısında sorun olabilir tekrar dener misin ?

Üst Alt